+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pneuservis Ostrava

Klíčová slova: pneu, servis, Ostrava

Datum vloľení do katalogu: 17. dubna 2012

Popis: Jaké služby nabízí pneuservis? Samozřejmě klasickou výměnu pneumatik, která zahrnuje demontáž, montáž a vyvažování pneumatik. K tomu je možné přidat i geometrii kol, opravy poškozených hliníkových disků, renovaci hliníkových kol, čištění a konzervaci dosedací plochy nábojů kol, opravy pneumatik i duší, mytí pneumatik, a to včetně disků, huštění pneumatik a dotažení kol momentovým klíčem, vše na předepsanou hodnotu.

Web: www.pneu-servis-ostrava.cz/

Další související informace

Pneucentrum Tišnov

pneu,pneumatiky,disky,letní pneu,zimní pneu,letní – Naše firma nabízí prodej osobních, nákladních, MPT, traktorových i jiných zátěžových průmyslových pneu. Vzhledem k vysoké konkurenci v oblasti prodeje pneu se snažíme udržovat co nejnižší ceny, nejkratší dobu dodání a poradenství našich techniků.

Nejlevnější pneumatiky

pneu, pneumatiky, alukola – Nejlevnější prodejce pneumatiky na internetu. Ceny za prodej pneu letní , pneu zimní jsou konečné. Prodáváme pneumatiky v našem e-shopu opravdu na nejvýhodnější ceny. Prodáváme pneu na osobní, dodávkové a nákladní vozy.

Autosklo Praha

non-stop, autosklo, servis, auto, moto, praha, – Non-stop autosklo servis Praha 4 + mobilní autosklo servis. Výměny autoskel: přední sklo, čelní sklo, boční sklo, zadní sklo. Výměna čelního skla z pojištění zdarma. Opravy autoskel: oprava čelního skla lepením. Nízká cena autoskel a expres lhůty.

Načítání trvalo 0.0856 sekund.