+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pneuservis Ostrava

Klíčová slova: pneu, servis, Ostrava

Datum vloľení do katalogu: 17. dubna 2012

Popis: Jaké služby nabízí pneuservis? Samozřejmě klasickou výměnu pneumatik, která zahrnuje demontáž, montáž a vyvažování pneumatik. K tomu je možné přidat i geometrii kol, opravy poškozených hliníkových disků, renovaci hliníkových kol, čištění a konzervaci dosedací plochy nábojů kol, opravy pneumatik i duší, mytí pneumatik, a to včetně disků, huštění pneumatik a dotažení kol momentovým klíčem, vše na předepsanou hodnotu.

Web: www.pneu-servis-ostrava.cz/

Další související informace

Prodej Alu kol a pneu

pneu,pneumatika,disk,disky,alu,alukola,gumy,kola – Internetový prodej Alu kol, pneumatik a příslušenství. Nabízíme Vám alu kola AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO atd. tak i kola plechová. Pneumatiky značky Barum, Matador, Bridgestone, Continental, Michelin atd.

Pneucentrum Tišnov

pneu,pneumatiky,disky,letní pneu,zimní pneu,letní – Naše firma nabízí prodej osobních, nákladních, MPT, traktorových i jiných zátěžových průmyslových pneu. Vzhledem k vysoké konkurenci v oblasti prodeje pneu se snažíme udržovat co nejnižší ceny, nejkratší dobu dodání a poradenství našich techniků.

Subaru Ivos Zlín s.r.o.

Subaru, autoservis, opravy, oprava vozidel, servis – Autorizovaný prodej a servis vozidel Subaru. Záruční, pozáruční servis, karosářské, lakýrnické práce. Prodej náhradních dílů a příslušenství. Komplexní služby, diagnostika Subaru, geometrie. Výkup vozidel na protiúčet.

Načítání trvalo 0.0778 sekund.