+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pobytové,poznávací zájezdy Itálie,Řecko

Klíčová slova: last minute Kréta, dovolená Rhodos, Mallorca

E-mail: d.preislerova@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2010

Popis: Touláček – pojeďte s námi na dovolenou, lepší nenajdete! Poznávací zájezdy, soukromé ubytování na Jadranu, luxus i pobyt ve stanech. Lehká pěší turistika i adrenalin. Eurovíkendy v Paříži, Londýně, Barceloně a Římě.

Web: www.toulacek.cz

Další související informace

Zakynthos

Zakynthos last minute počasí dovolená – Dovolená na řeckém ostrově Zakynthos, praktické informace, tipy na výlety po ostrově. Přečtěte si o turisticky oblíbených letoviscích nebo zkontrolujte aktuální počasí a předpověď na následujících 10 dní.

Dovolená Řecko

dovolená Řecko, zájezdy Řecko, last minute Řecko – Na našich stránkách naleznete veškeré důležité informace o Řecku, ale především Vám můžeme nabídnout výhodné a nezapomenutelné zájezdy. Tak neváhejte a prohlédněte si nyní naši nabídku zájezdů pro Řecko.

Dovolená Řecko, Kypr

dovolená Řecko, dovolená Kypr, Kréta, Rhodos, Kos – CK VTT to je dovolená Řecko, Kypr a řecké ostrovy. V naší nabídce naleznete zájezdy na ostrov Kréta, Kypr, Rhodos, Kos, Korfu, Zakynthos, Thassos, Samos, Lesbos, nebo můžete navštívit Peloponés či oblast Olympské riviéry Pierie.

Načítání trvalo 3.3572 sekund.