+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pokuty a body

Klíčová slova: povinné ručení, povinné ručení srovnání, havarijní

E-mail: regpokutyabody@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2011

Popis: Bodový systém v ČR, kolik bodů Vám hrozí za jaký prohřešek. Vše pro motoristy, povinné ručení, pojištění vozidel, povinná výbava, bezpečnost na silnicích a další. Sami zjistěte co je pro vás důležité.

Web: www.pokutyabody.cz

Další související informace

Pojištění vozidel

povinné ručení, pojištění vozidel, pojištění onlin – Na našem trhu působí bez mála patnáct větších pojišťoven, které se mimo jiné zabývají i poskytováním pojištění vozidel. My Vám přinášíme přehled nabídek všech pojišťoven. Sami si pak můžete vybrat, která Vám nabídne nejlepší podmínky.

Pojištění nehody

povinné ručení, povinné ručení srovnání, havarijní – Chybět nesmí ani popis pojistných produktů jako jsou povinné ručení nebo havarijní pojištění. Bude zde vše detailně rozebráno. Informace a praktické rady pro bezpečnější cestu. Každy z vás si musí položit otázku jestli chce lépe zabezpečit rodinu.

Povinné ručení online

povinné ručení, pojišťovny, automobily – Kompletní informace o povinném ručení, o tom, jak ho uzavřít klasickým způsobem i on-line na internetu a jaké doklady a dokumenty jsou k tomu potřeba. Na stránce jsou také informace o změně pojišťovny.

Načítání trvalo 0.0914 sekund.