+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ruční mytí aut Praha

Klíčová slova: Ruční mytí aut Praha, ruční mytí auta Praha

E-mail: pazeerak1@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. srpna 2011

Popis: Ruční mytí aut Praha: ruční mytí auta, mytí interiéru, mytí auta pěnovými kartáči, pneuservis a rychloservis. Ruční mytí interiéru auta, vysoce kvalitní vyčištění vašeho vozu jak suchou tak mokrou cestou.

Web: rucnimytiaut.blgz.cz

Další související informace

Ruční mytí aut

Ruční mytí aut, ruční mytí auta, ruční mytí Praha – Ruční mytí aut a interiéru vozu. Mytí a leštění karosérie, úklid interiéru (luxování, mytí oken, otření prachu), čištění a ošetření plastových částí. Ruční mytí a konzervace motoru, voskování a leštění karoserie (tvrdými vosky), čištění chromových částí.

Čištění interiéru aut

ruční mytí aut, čištění interiéru aut – LD Solutions nabízí služby specializované na mytí a čištění interiéru aut v Praze. Interiér aut čistíme pomocí speciálních čistících přípravků a interiér zůstane nepoškozen. Dále nabízíme renovaci laku auta a provozujeme automyčku v Praze. Na našem webu www.lds.cz najdete kompletní služby LD Solutions Praha včetně podrobných kontaktů. Na našich pobočkách po Praze prodáváme i autokosmetiku a poskytujeme všechny uvedené služby za výhodné ceny.

Načítání trvalo 0.0675 sekund.