+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

servis pro motoristy

Klíčová slova: montáž taxametrů, autoservis, lakovna, karosářské

E-mail: servispromotoristy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervence 2010

Popis: : Provádíme drobné opravy na počkání, Diagnostika motorů a řídících jednotek, Montáž taxametrů Montáže autoskel, tažných zařízení a autoelektroniky, Prodej a montáž pneumatik a disků.Mechanické, karosářské a lakýrnické práce.

Web: www.servispromotoristy.eu/

Další související informace

Plynové kotelny

Plynové kotelny, montáž průmyslových plynovodů – Plynové kotelny a montáž průmyslových plynovodů, plynovodních přípojek. Opravy a servis regulátorů tlaku plynu a plynových kotlů PROTHERM. Plynové kotelny – údržba, opravy i zajištění provozu, servisní činnost, záruční i pozáruční opravy.

Autoservis Škoda

Autoservis Škoda, Škoda autoservis, autoservis – Autoservis Škoda: autoservis Škoda, Ford, Seat, Audi atd.. Kompletní servis všech značek osobních i užitkových vozidel. Autoservis zajišťuje kompletní servisní služby, autoelektrika, servis motoru, výměnu a opravy pneumatik, alu kol, disků, venkovní i vnitřní čištění vozidel.

Servis Mejznar Vrchlabí

Autoservis, oprava aut, oprava čtyřkolek, servis, – Land Rover Mejznar je servis s dlouhou tradicí. Specializujeme se především na servis vozů LAND ROVER, opravy po haváriích, montáže doplňků, úpravy pro expediční, sportovní i závodní účely dle přání zákazníka. Dle dohody servisujeme i jiné značky.

Načítání trvalo 3.2018 sekund.