+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tatra 603 Berta Sličná

Klíčová slova: Tatra, Tatra 603, T 603, Veterán, Renovace, Rady

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2011

Popis: Stránky věnované automobilu Tatra 603 model 69 SPZ BS 91 28. Věnuji se renovaci tohoto konkrétního vozu původem z Moravského Krumlova, ale také T 603 obecně: historii, technice a době jako takové. Rady pro všechny, kteří se pustili do renovace Tatry 603.

Web: www.bertaslicna.cz

Další související informace

Tatra

tatra, T603, T613, automobilka – Kopřivnická automobilka zabývající se výrobou nákladních automobilů. Byla založena roku 1850 Ignácem Šustalou a jeho dvěma společníky. Výrobu kočárů a bryček doplnila v roce 1882 výroba vagónů, kdy jich z továrny vyjelo prvních 15. Zásadním mezníkem je pak rok 1897 kdy byl vyroben první osobní automobil „Präsident“ ve střední evropě a poté rok 1898, kdy byl vyroben první nákladní automobil.

HM Cars Fiat

fiat, fiat predaj, predaj áut nitra, fiat nitra – Predajca a sprostredkovateľ servisu osobných a úžitkových áut značiek Fiat, predaj nových a aj jazdených vozidiel. Naším cieľom je poskytnúť klientom komplexné služby. V našom servise poskytujeme všetky štandardné servisné úkony rýchloservisu a kompletný servis osobných a ľahkých úžitkových vozidiel.

HM Cars Landrover

: land rover, land rover predaj, predaj áut nitra – Predajca a sprostredkovateľ servisu osobných áut značiek Land Rover, predaj nových a jazdených vozidiel. Naším cieľom je poskytnúť klientom komplexné služby. V našom servise poskytujeme všetky štandardné servisné úkony rýchloservisu a kompletný servis osobných a ľahkých úžitkových vozidiel.

Načítání trvalo 0.2257 sekund.