+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BrickHouse s.r.o.

Klíčová slova: zdene domy na klic,

E-mail: info@brickhouse.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. srpna 2020

Popis: Jake sluzby nabizime? Pomahame v oblasti vyhledavani vhodnych ploch, zahrad a pozemku pro budouci vystavbu zdenych rodinnych domu. Provadime projektovou dokumentaci rodinneho domu, vyrizeni stavebniho povoleni, realizace stavebne – technickeho dohledu na stavbe a zajisteni kolaudace. Individualni pristup k pozadavkum klienta jiz od pocatku navrhu projektu, zabezpeceni moznosti financovani, pravniho servisu a take prodeje stavajici nemovitosti. Toto vse patri mezi nedilne soucasti nabidky nasich sluzeb pri stavbe noveho prizemniho (bungalov) nebo patroveho rodinneho domu na klic.

Web: www.brickhouse.cz/home/

Další související informace

Z + H stavby na klíčs.r.o

domy na klíč, dřevodomky, bydlení – Z + H stavby na klíč s.r.o. se zabývá výstavbou rodinných domů na klíč. Realizace stavby je možná jak na základě Vaší vlastní dokumentace, tak ve spolupráci s našimi již osvědčenými odborníky. Je to Vaše cesta k novému bydlení.

Rodinné domy na klíč

rodinné domy na klíč, přestavba, rekonstrukce – Výstavba nízkoenergetických rodinných domů na klíč, včetně projektu, stavebního povolení a pomoci při zajištění financování. Dále provádíme rekonstrukce, fasády, inženýrské sítě, zateplovací systémy a další stavební činnosti.

Načítání trvalo 0.0690 sekund.