+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A-Z Krkonoše.eu

Klíčová slova: ubytování, výlety, krkonoše, lyžování,

E-mail: dotazy@a-zkrkonose.eu

Datum vloľení do katalogu: 21. prosince 2008

Popis: A-Z Krkonoše.eu - Nejlevnější ubytování v Krkonoších, různé informace o jednom z největším zimních středisek České Republiky, fotogalerie,tipy na výlety a vůbec vše co Vás napadne okolí ubytování v Krkonoších.

Web: www.a-zkrkonose.eu/krkonose-ubytovani.php

Další související informace

Hotel Hromovka

Krkonoše, hotel, ubytování, Špindlerův mlýn. – Nabízíme ubytování v rodinném hotelu u ski areálu Hromovka ve Špindlerově Mlýně. Hotel Hromovka je ideální pro rodinnou dovolenou i firemní akce. Jedinečná poloha mimo rušné centrum města s překrásným výhledem na Krkonoše. Turistické i cyklistické trasy míjejí hotel. V hotelu je k dispozici 26 pokojů s 60 lůžky, útulná restaurace s krbem a barem s největším výběrem nápojů v ČR, sauna, kulečník.

Apartman Abelia

lyžování, Slovensko, ubytováni, sjezdovka, dovolen – Ponúkame ubytovanie priamo v lyžiarskom stredisku Ski park Ružomberok v trojizbovom apartmáne so zariadenou kuchyňou pre max. 6 osôb. K dispozícii je WC, sprcha, TV, SAT, internet, reštaurácia, garáž.

Horský hotel Neptun

hotel, ubytování, Jeseníky, lyžování, turistika – Horský hotel Neptun poskytuje komfortní ubytování v Jeseníkách. Nabízí 60 moderně vybavených pokojů (dvoulůžkové i apartmány). Na hosty čeká příjemná atmosféra, výborná kuchyně a celá řada možností aktivního odpočinku a relaxace (sauna, tělocvična, osvětlená sjezdovka, venkovní bazén…). Okolí hotelu nabízí vynikající podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku, sjezdové i běžecké lyžování, snowboarding, ale i pro odpočinek a poznávání nespočetných krás okolní přírody Jeseníků.

Načítání trvalo 0.0634 sekund.