+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A-Z Krkonoše.eu

Klíčová slova: ubytování, výlety, krkonoše, lyžování,

E-mail: dotazy@a-zkrkonose.eu

Datum vloľení do katalogu: 21. prosince 2008

Popis: A-Z Krkonoše.eu - Nejlevnější ubytování v Krkonoších, různé informace o jednom z největším zimních středisek České Republiky, fotogalerie,tipy na výlety a vůbec vše co Vás napadne okolí ubytování v Krkonoších.

Web: www.a-zkrkonose.eu/krkonose-ubytovani.php

Další související informace

Hotel Čertova Chata

ubytování, hotel, lyžování, Špičák, příroda, Šumav – Hotel Čertova chata je stylově zařízený objekt s obsluhou rodinného typu, který je vyhledáván zejména pro svou klidnou polohu uprostřed šumavské přírody v blízskosti Černého a Čertova jezera a lyžařských sjezdovek. Lyžařský areál Špičák.

Penzion Wizards club

ubytování, penzion, Lipno, Šumava, lyžování, Hochf – Rodinný penzion u vodní nádrže Lipno poskytuje ubytování v pokojích s vlastním soc. zařízením, některé i s kuchyňkou. Prostorná zahrada s bazénem, zahradní restaurace, dětské hřiště. Celoroční provoz. letní i zimní rekreace, lyžování.

Rodinný penzion Jahoda

Ubytování, Krkonoše, Jizerské hory, Penzion. – Rodinný penzion Jahoda se nachází na pomezí Krkonoš a Jizerských hor, 3km od vyhlášeného horského střediska Harrachov. Nabízíme komfortní zázemí pro prožití dovolené v prostředí kouzelné horské přírody s možností sportovního a relaxačního vyžití. V čerstvě zrekonstruovaném penzionu jsou pro vás připravené tři plně vybavené apartmány různých velikostí, více naleznete v sekci „ubytování“. Naši hosté mohou využít služeb vlastní sportovní agentury a vytvořit si tak nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků a zábavy. V zimě můžete například využít naši lyžařskou a snowboardovou školu. V létě si s přáteli užijete paintball nebo zajezdíte na skikách. Více o naší sportovní nabídce naleznete v sekci aktivní dovolená.Pro vyznavače odpočinkové dovolené máme připravenou relaxaci ve formě různých druhů masáží nebo uvolnění na trakčním lehátku

Načítání trvalo 0.0731 sekund.