+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aaa Coala Travel

Klíčová slova: chorvatsko, more , pokoje , apartmany, dovolena

E-mail: info@coala-travel.com

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2014

Popis: Stranka s nabidkou ubytovani v Chorvatsku u more Stredni Dalmacie riviera Trogir . Veliky vyber rezervujte jiz dnes vase ubytovani. Sportovni a kulturni vyziti. Rezervace primo v Chorvatsku vyhodne ceny. Navstivte nase mmisto a presvedcte se sami.

Web: www.booking-trogir.com

Další související informace

Areál TORRE SARACENA

Itálie, dovolena, moře, cena, sleva, apartmány – Turistický Komplex Torre Saracena leží přímo u moře na jónském pobřeží severní části Kalábrie. Areál je situován v klidném prostředí, s velkou možností sportovního vyžití. VYBAVENOST A SLUŽBY V AREÁLU: Recepce s českým delegátem, snack-bar s českým pivem, tenisový kurt, plážový volejbal, hřiště na fotbal, stolní tenis, bocce, dětský koutek,zábavné programy, diskotéky, živá hudba, karaoke, latinsko-americké tance, videohry a Internet point

Apartmány v Chorvatsku

chorvatsko, apartmány, ubytování – Ubytování v apartmánech Dueto v městečku Tisno (Severní Dalmácie, Chorvatsko). Apartmány na pobřeží chorvatského moře, pro 2-5 osob, 10 min. na pláž, parkování u domu. Tisno leží v zátoce mezi pobřežím Chorvatska a ostrovem Murter, mezi chorvatskými Národními parky Krka a Kornati, Šibenik 25 km, Zadar 50 km.

Plus dovolena

Chorvatsko, moře, dovolená, slevy, děti, jadran, – Největší databáze nabídek last minute, nabídky, názory na hotely, apartmány a ubytování v soukromí, prázdniny, dovolená, Chorvatsko, Slovinsko, Bulharsko, Černá Hora. Dovolená u Jaderského Moře se většině lidí pojí s Itálií. Zatím co krásné pláže, zříceniny z dávných dob a jiné turistické atrakce čekají na Vás také na druhé straně Jadranu - v Chorvatsku. A to dokonce za nižší cenu.

Načítání trvalo 0.0769 sekund.