+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ABC na cesty.cz

Klíčová slova: cestování, turistika, památky, ubytování, akce

E-mail: gabriela.hrazska@post.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2008

Popis: Rozsáhlý informační portál o cestování po České republice, poskytující komplexní informace o městech a obcích, turistických cílech, formách turistiky, ubytovacích a stravovacích zařízeních, využití volného času a dalších služeb cestovního ruchu.

Web: www.abcnacesty.cz

Další související informace

Adriatyk - nabídky LM

cestování, dovolená, ubytování – Last minute Technologie RSS Adriatyk.com.pl umožňuje získávání nejčerstvějších nabídek Last Minute, bez toho, abyste museli sledovat změny na webu. Při použití kanálu RSS, nejnovější nabídky Last Minute budete mít ve svém počítači ihned po jejich zveřejnění. Ceny nabídek Last Minute jsou sníženy někdy i o několik desítek procent! Máte možnost platby on-line.

Architektura, ubytování a

penziony, ubytování, turistika, architektura – Zajímavé tipy na výlety, informace o ubytování v penzionech v České a Slovenské republice, informace o architektuře, první pomoc, druhy zranění a další zajímavé informace nejen pro náročné turisty.

Krkonoše turistika

Krkonoše dovolená, lyžování, akce, turistika – VisitKrkonose.cz - informační portál obsahující kulturní a turistické informace z Krkonoš. Krkonoše v létě i v zimě, rekreace a dovolená, lyžování, akce a zábava, turistika, výlety pro rodinu a děti, sport, kultura, příroda, KRNAP Krkonošský národní park.

Načítání trvalo 0.1164 sekund.