+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ABC na cesty.cz

Klíčová slova: cestování, turistika, památky, ubytování, akce

E-mail: gabriela.hrazska@post.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2008

Popis: Rozsáhlý informační portál o cestování po České republice, poskytující komplexní informace o městech a obcích, turistických cílech, formách turistiky, ubytovacích a stravovacích zařízeních, využití volného času a dalších služeb cestovního ruchu.

Web: www.abcnacesty.cz

Další související informace

Architektura, ubytování a

penziony, ubytování, turistika, architektura – Zajímavé tipy na výlety, informace o ubytování v penzionech v České a Slovenské republice, informace o architektuře, první pomoc, druhy zranění a další zajímavé informace nejen pro náročné turisty.

Ubytování a rekreace v ap

cestování, turistika, apartmány, investice, stavby – Výhody a nevýhody ubytování na horách či v centru. Srovnání a porovnání zda je horský apartmán dobrou investicí. Turistické tipy na výlet, porovnání a popis různých staveb zajímavých nejen pro turisty.

Kultura, památky a ubytov

kultura, památky, turistika, lastminute, cestování – Národní kulturní památky, informace o horských a turistických chatách. Informace o last minute na poslední chvíli, rady jak a na co si dát pozor, případné rady jak a kde vybírat správný nejen last minute.

Načítání trvalo 0.0658 sekund.