+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ABC na cesty.cz

Klíčová slova: cestování, turistika, památky, ubytování, akce

E-mail: gabriela.hrazska@post.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2008

Popis: Rozsáhlý informační portál o cestování po České republice, poskytující komplexní informace o městech a obcích, turistických cílech, formách turistiky, ubytovacích a stravovacích zařízeních, využití volného času a dalších služeb cestovního ruchu.

Web: www.abcnacesty.cz

Další související informace

I Cestování

cestování, turistika, dovolená – Stránky o turistice a cestování do celého světa. Obecné popisy států z celého světa jako poloha, státní zřízení nebo ekonomie, jejich stručná historie a zajímavá místa v těchto státech, která stojí za to navštívit.

Penzion Siesta v Želnavě

penzion, ubytování, penzion Siesta, ubytování v – Rodinný pension Siesta se nachází v Národním parku Šumava v obci Želnava, 3km od Lipenského jezera. Celková kapacita Pensionu Siesta je 25 lůžek. Nabízíme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Parkování u pensionu s uzavřeným prostorem, úschovna kol a lyží. Možnost venkovního grilování nebo posezení u táboráku.

Krkonoše turistika

Krkonoše dovolená, lyžování, akce, turistika – VisitKrkonose.cz - informační portál obsahující kulturní a turistické informace z Krkonoš. Krkonoše v létě i v zimě, rekreace a dovolená, lyžování, akce a zábava, turistika, výlety pro rodinu a děti, sport, kultura, příroda, KRNAP Krkonošský národní park.

Načítání trvalo 0.0604 sekund.