+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ABE HOTEL v Praze

Klíčová slova: ABE HOTEL,ubytování v Praze,ubytovani,Praha,

Datum vloľení do katalogu: 1. srpna 2012

Popis: Secesní hotel Abe je situován v centru Prahy, nedaleko od Václavského náměstí. Našim hostům rádi poskytneme ubytování v jedno, dvou a více lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny tak, jak se na hotel v kategorii *** sluší. Můžeme vám nabídnout i rodinné pokoje s vlastní kuchyňkou.Parkovat lze v garážích.Malá domácí zvířata u nás mohou pobývat bez poplatku.Věříme, že jsme schopni uspokojit Vaše představy o návštěvě Prahy do té míry, abyste si odvezli jen příjemné vzpomínky a rádi se vraceli. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Web: www.abe-hotel-v-praze.hotel-v-praze.com

Další související informace

Hotel Legie v Praze

HOTEL LEGIE,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Hotel Legie se nachází přímo v centru Prahy, blízko metra I.P.Pavlova, 300 metrů od Václavského náměstí. Hotel Legie se nachází na rušné ulici, přímo v centru Prahy, přímo u metra I.P.Pavlova, 300 metrů od Václavského náměstí. Hotel nabízí ubytování v 55 pokojích pro jednu až čtyři osoby. Hostům je k dispozici restaurace a nonstop recepce.

Hotel Mušketýr v Praze

Hotel Mušketýr,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Hotel Mušketýr nabízí ubytování přímo v centru Prahy, jen pár kroků od Václavského náměstí a metra Muzeum. Polovina pokojů má výhled na historické centrum Prahy a Pražký hrad. Kapacita 36 pokojů s koupelnou a televizí, některé s lednicí, safem, klimatizací ( je třeba nahlásit při rezervaci).Hotelovým hostům je zdarma k dispozici terasa v 8.patře domu s výhledem na překrásné pražské panoráma. V suterénu je restaurace s letní zadrádkou ve vnitrobloku. Parkování ve dvoře za příplatek 500Kč/den.Nonstop recepce.

Ace - Hostel v Praze

Ace - Hostel,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Nabízíme krátkodobé ubytování, návštěvníkům Prahy, přímo v centru, za rozumné ceny. Ace hostel se nachází 60 m od Náměstí Republiky (Náměstí Republiky-i stanice metra B). V blízkosti hostelu je Obecní dům, kde naleznete několik restaurací a všechny jsou navrženy v secesním stylu. Obecní dům se nachází hned vedle Prašné brány, která stojí na začátku "Královské cestě". Náš hostel je levný a nabízí příjemné ubytování. K dispozici jsou dvou, tří, čtyř, pěti a šesti - lůžkové pokoje. Všechny pokoje mají společné sprchy a WC. K dispozici je kuchyňka pro hosty, společenská místnost, kde je satelitní kanály na TV, internet a terasa pro relaxaci.

Načítání trvalo 0.0591 sekund.