+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Abitohotel v Praze

Klíčová slova: Abitohotel, ubytování v Praze,ubytovani,Praha,

Datum vloľení do katalogu: 29. ?nora 2012

Popis: Značka Abito nabízí klidné a pohodlné ubytování našich hostů.Nabízíme Vám velký výběr moderně zařízených pokojů ve standardu*** , včetně pokojů typu suite vhodných pro rodiny i skupiny.Součástí hotového komplexu je vlastní hlídané parkoviště pro osobní automobily i autobusy, zajištění transferů a mnoho dalších služeb.

Web: www.abito-hotel.ubytovani-v-praze.com

Další související informace

Levné hotely v Praze

hotely, hotely v Praze, levné ubytování – Naše webové stránky Vám nabízí hotely v Praze. Dozvíte se zde veškeré informace o ubytování a přehled hotelů v Praze. V nabídce naleznete jak levné, tak i luxusní hotely. To vše naleznete na našich webových stránkách.

Hotel Alexis v Praze

hotel, ubytování, Hotel Alexis, ubytování v Praze, – Hotel Alexis v Praze je správná volba pro ty, kteří hledají kvalitní ubytování za velmi výhodnou cenu. Hotel Alexis (před rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2009 hotel Garni Nusle)je situován velice blízko centra. Pouze 3 zastávky tramvají a jste na Václavském náměstí. Celková kapacita hotelu Alexis v Praze je 53 lůžek. Hotel Alexis v Praze nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích, které jsou moderně zařízené s minibarem, sejfem, TV, vlastní koupelnu a připojením na internet.

Hotel Edison v Brně

hotel, ubytování, Hotel Edison, ubytování v Brně, – Vážení hosté, nabízíme Vám ubytování v klidném prostředí Pensionu Edison. Pension je situován na kraji areálu brněnského Technologického parku. Je snadno dostupný automobilem i tramvají (linky 12 a 13, zastávka Technologický park). Dojezdová vzdálenost autem k areálu BVV je do 10 minut. Poskytujeme ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích a jednom třílůžkovém apartmánu s možností přistýlky. Pension je nekuřácký.

Načítání trvalo 0.0647 sekund.