+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Abitohotel v Praze

Klíčová slova: Abitohotel, ubytování v Praze,ubytovani,Praha,

Datum vloľení do katalogu: 29. ?nora 2012

Popis: Značka Abito nabízí klidné a pohodlné ubytování našich hostů.Nabízíme Vám velký výběr moderně zařízených pokojů ve standardu*** , včetně pokojů typu suite vhodných pro rodiny i skupiny.Součástí hotového komplexu je vlastní hlídané parkoviště pro osobní automobily i autobusy, zajištění transferů a mnoho dalších služeb.

Web: www.abito-hotel.ubytovani-v-praze.com

Další související informace

Penzion U Potůčku

ubytování v Jizerských horách, penzion – Horský penzion U Potůčku v obci Smržovka v krásném koutu Jizerských hor s kapacitou 37 míst. Zahrada, plážový voleyball, ohniště, venkovní posezení, restaurace, bar, sauna, společenská místnost a sposta dalších. Přijďte pobejt, rádi Vás uvidíme.

Chalupa U Vrtule v Jindřichovicích pod Smrkem

Chalupa U Vrtule, ubytování v Jindřichovicích pod – Dřevěná novostavba na okraji obce Jindřichovice pod Smrkem. Ubytování na samých hranicích s Polskem, s výhledem na nejvyšší horu Jizerských hor – Smrk. Vhodné pro cyklisty, lyžaře, pěší turisty, rodinnou dovolenou.Kapacita 10-15 osob. K dispozici jsou 4 ložnice (2x dvolůžko, 2x třílůžko + přistýlky), dvě koupelny (jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem), veliká sednice s TV a vybavená kuchyň V domě se nekouří. Možno ubytovat i se zvířaty. Garážové stání pro 2 automobily, je možné parkovat i další vozidla na příjezdové cestě.

Chaty

Ubytování v Beskydech, Chaty beskydy – Ubytovaní v chatách v Beskydech v obci Košařiska. Ideální pro víkendové akce, oslavy a rekreaci v chatách v přírodě. Nabízíme chaty v areálu s krčmou.. Pořádáme akce všeho druh u a dle Vašeho přání. Ubytovaní v chatách v Beskydech v obci Košařiska. Ideální pro víkendové akce, oslavy a rekreaci v ch

Načítání trvalo -97.13 sekund.