+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Active Holiday

Klíčová slova: Ubytování v Chorvatsku,apartmány,vily, hotely

E-mail: info@active-holiday.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2012

Popis: Active-holiday.cz je cestovní agentura specializovaná na ubytování v Chorvatsku. Nabízíme ubytování nejen v soukromí - apartmány, vily, hotely i resorty. Navštivte oblíbená chorvatská letoviska - Rovinj, Pula, Poreč, Fažana, Rabac, Brela, Pisak, Bol a další.First minute akce 2013,aktivní dovolená v Chorvatsku.

Web: www.active-holiday.cz

Další související informace

Apartmány Batelov

Apartmány, Batelov, ubytování, solná jeskyně, – Apartmány Batelov se nacházejí asi 18 kilometrů jihovýchodně od Pelhřimova v Batelově. Město Batelov leží na řece Jihlavě poblíž historické zemské hranice mezi Čechami a Moravou. Skládá se z pěti místních částí: Batelov, Bezděčín, Lovětín, Nová Ves a Rácov.

Eurovíkend Londýn

eurovíkend londýn – Eurovíkend v Londýně, v hlavním městě Spojeného království Velké Británie a Severního Irska je bohatý na objevování kosmopolitního města plného pozoruhodných míst. V rámci eurovíkendu Londýn nabízí návštěvu Buckinghamského paláce, muzea, Tower Bridge či krásné parky.

Apartmány Gavlák ubytovan

ubytovanie,apartmany,zimna,letna dovolenka,lyže – Oščadnica Apartmány Gavlák sa nachádzajú v lyžiarskom stredisku Snow Paradise-Veľká Rača Ľaliky. Nachádzajú cca 200 m od sedačkovej a kabínkovej lanovky Telemix. Apartmánový dom má vlastné parkovisko.

Načítání trvalo 0.0757 sekund.