+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Active Holiday

Klíčová slova: Ubytování v Chorvatsku,apartmány,vily, hotely

E-mail: info@active-holiday.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2012

Popis: Active-holiday.cz je cestovní agentura specializovaná na ubytování v Chorvatsku. Nabízíme ubytování nejen v soukromí - apartmány, vily, hotely i resorty. Navštivte oblíbená chorvatská letoviska - Rovinj, Pula, Poreč, Fažana, Rabac, Brela, Pisak, Bol a další.First minute akce 2013,aktivní dovolená v Chorvatsku.

Web: www.active-holiday.cz

Další související informace

Chorvatsko-levná dovolená

Chorvatsko,apartmány,dovolená,počasí,mapa,hotely – Chorvatsko - pojištěná cestovní kancelář přímo v Chorvatsku (naší výhodou jsou služby v českém jazyce), levné ubytování, hotely, pokoje a apartmány bez doplatků za zprostředkovatelskou činnost. Istrie, Kvarner, Dalmácie, zkrátka celý Jadran. Nabídky last minute, dovolená levně přímo na Jadranu, pobytové zájezdy, výlety v Chorvatsku, robinsonské pobyty, pronájem lodí, pronájem aut a skúterů, poznávací zájezdy, typické chorvatské suvenýry, mapa Chorvatska, počasí Chorvatsko a řada dalších důležitých informací, zajímavé články a rady o Chorvatsku.

Apartmány Batelov

Apartmány, Batelov, ubytování, solná jeskyně, – Apartmány Batelov se nacházejí asi 18 kilometrů jihovýchodně od Pelhřimova v Batelově. Město Batelov leží na řece Jihlavě poblíž historické zemské hranice mezi Čechami a Moravou. Skládá se z pěti místních částí: Batelov, Bezděčín, Lovětín, Nová Ves a Rácov.

Ubytování - Apartmány v c

apartmány, Hustopeče – Jedná se o nově postavený dům na nejlepším místě náměstí v Hustopečích. V přízemí domu se nacházejí obchodní prostory, v prvním patře je šest apartmánů různých velikostí. krátkodobé i dlouhodobé ubytování v nově vybudovaných apartmánech.

Načítání trvalo 0.0647 sekund.