+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ACTIVITYPARK HOTEL VŠEMINA ve Slušovicích

Klíčová slova: ACTIVITYPARK HOTEL VŠEMINA,ubytování ve

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2012

Popis: Třihvězdičkový Hotel Všemina leží v malebném údolí s jezerem, v krásném horském prostředí Hostýnských a Vizovických vrchů.Activitypark nabízí konformní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích či v rodinných apartmánech s celkovou kapacitou až pro 200 osob. Všechny pokoje jsou vybaneny balkónem nebo terasou a nabízí jedineční výhled na jezero v údolí, krásné v každém ročním období. Právě okolní příroda dělá Activitypark hotel Všemina ideálním místem nejen pro sportovně – relaxační dovolenou, wellness pobyty, pobyty rodin s dětmi, romantické pobyty, seniorské pobyty, ale i pro firemní akce, svatby, školy v přírodě nebo školní výlety.

Web: www.hotel-activitypark-vsemina-ve-slusovicich.ubytovani-rezervace.info

Další související informace

Hotel Prestige ve Znojmě

Hotel Prestige ,ubytování ve Znojmě – Hotel Prestige Vám nabízí komfortní ubytování ve Znojmě, které splňuje požadavky i těch nejnáročnějších hostů.Hotel Prestige disponuje 74 luxusními pokoji, 2 nadstandardní apartmány, dále u nás najdete vitální hotelovou restauraci, stylový vinný sklep, , aquacentrum, fitness, sauna-pára, spa-wellnes, manikúra, pedikúra, kosmetika. Skvělé jednací podmínky ve spojení s ubytováním pod jednou střechou zefektivňují využití času. V ceně ubytování: snídaně formou švédských stolů, volný vstup do Aquacentra, posilovna, parkování.

Hotel Lázně Kostelec ve Zlíně

Hotel Lázně Kostelec,ubytování ve – Hotel Lázně Kostelec ve Zlíně jsou položeny do krásné přírody předhúří Hostýnských a Vizovických vrchů. Hotel nabízí ubytování ve šesti podlažním hotelu, který disponuje s 87-mi dvoulůžkovými pokoji, 2- čtyřlůžkovými pokoji a 3-mi apartmány. Všechny pokoje hotelu mají své sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprcha nebo vana) a jsou vybaveny televizí. Hotel nabízí stravování ve dvou hotelových restauracích nebo prostřednictvím předem objednané penze. Snídaně jsou podávány formou bufetu, obědy a večeře jsou výběrem ze 4 menu.Léčebné prameny Lázní Kostelec jsou významné především nezvykle vysokým obsahem sírovodíku, který má nezastupitelné blahodárné účinky.

Načítání trvalo 0.0873 sekund.