+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ACTIVITYPARK HOTEL VŠEMINA ve Slušovicích

Klíčová slova: ACTIVITYPARK HOTEL VŠEMINA,ubytování ve

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2012

Popis: Třihvězdičkový Hotel Všemina leží v malebném údolí s jezerem, v krásném horském prostředí Hostýnských a Vizovických vrchů.Activitypark nabízí konformní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích či v rodinných apartmánech s celkovou kapacitou až pro 200 osob. Všechny pokoje jsou vybaneny balkónem nebo terasou a nabízí jedineční výhled na jezero v údolí, krásné v každém ročním období. Právě okolní příroda dělá Activitypark hotel Všemina ideálním místem nejen pro sportovně – relaxační dovolenou, wellness pobyty, pobyty rodin s dětmi, romantické pobyty, seniorské pobyty, ale i pro firemní akce, svatby, školy v přírodě nebo školní výlety.

Web: www.hotel-activitypark-vsemina-ve-slusovicich.ubytovani-rezervace.info

Další související informace

HOTEL MLÝN ve Velehradu

HOTEL MLÝN ,ubytování ve – Hotel Mlýn Velehrad nabízí ubytování v 27 pokojích s celkem 50 pevnými lůžky a další možností přistýlek (ve složení 4 jednolůžkové pokoje, 19 dvoulůžkových pokojů, 2 juniorsuite a 2 apartmá). Dva pokoje jsou bezbariérové. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchou, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou a minibar. Hosté mohou na pokojích využít i bezdrátové připojení k síti internet. V suterénu hotelu se nachází sauna a malé fitness. K dispozici jsou jízdní kola, stolní tenis.

Hotel Rustica ve Stráži

Hotel Rustica,ubytování ve – Hotel leží na okraji obce Stráž u Tachova. Domažlicko, Chodsko v krajině lesů a rybníků v lokalitě Českého lesa.Osmnáct 2-lůžkových pokojů, čtyři 3-lůžkové pokoje a dva apartmány s jedním 2-lůžkovým pokojem se třemi přistýlkami, všechny pokoje společné sociální zařízení (2x sprchový kout, 2x WC na patře zvlášť pro muže a ženy). Možnost zapůjčení televize. Parkoviště vlastní.Součástí hotelu je restaurace, kde se podávají snídaně, obědy, večeře. Možnost polopenze a plné penze.e volném čase v zimním období můžete využít běžecké tratě, sáňkovat nebo lyžovat v blízkém areálu ve městě Přimda.

Načítání trvalo 2.7648 sekund.