+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Addo penzion ve Valticích

Klíčová slova: Addo penzion,ubytování ve Valticích

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2012

Popis: Rodinný penzion Addo se nachází nedaleko zámku ve Valticích na klidném místě a nabízí příjemné ubytování ve Valticích. Ubytování v penzionu je zajištěno s vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchovým koutem a WC) a lednici. Apartmány disponují plně vybavenou kuchyňkou. Některé pokoje jsou s možností přistýlky. Připojení pro Váš notebook je zajištěno. Některé pokoje jsou vybaveny TV se satelitem.Snídaně jsou podávány formou teplého i studeného bufetu. Pro hosty penzionu jsou připravovány obědy i večeře. Vaše dovolená ve Valticích se stane nezapomenutelným zážitkem.

Web: www.addo-penzion-ve-valticich.fajn-ubytovani.eu

Další související informace

Hospoda Modrý jelen Vidnava ve Vidnavě

Hospoda Modrý jelen Vidnava,ubytování ve – Zveme Vás do nově zrekonstruovaného penzionu v malebné krajině Jeseníků. Penzion nabízí k dispozici 5 pokojů s novým vybavením a kapacitou pro 20 osob. Zveme Vás do nově zrekonstruovaného penzionu v malebné krajině Jeseníků. V penzionu se nachází dva čtyřlůžkové pokoje, jeden dvoulůžkový pokoj, jeden apartmánek se dvěma ložnicemi a kuchyňkou pro čtyři osoby a jeden pokoj pro šest osob z kuchyňkou. Všechny pokoje mají vlastní WC se sprchovým koutem a jsou vybaveny televizí.

Penzion Tisůvka ve Žďáru nad Sázavou

Penzion Tisůvka,ubytování ve Žďáru nad – Penzion Tisůvka se nachází ve Žďáru nad Sázavou a poskytuje hostům pohodlné a příjemné ubytování.Penzion nabízí k ubytování čtyřlůžkové pokoje se společným sociálním zařízením, vybavené televizí a ledničkou. V jednom z pokojů je možnost 2 přistýlek. Pro náročnější hosty má penzion připraven čtyřlůžkový apartmán s vlastním sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou s jídelnou.Penzion nabízí stravování v Hospůdce pod Čerťákem, kde si můžete předem nebo až na místě objednat obědy a večeře. Stylová Hospůdka pod Čerťákem s tradiční pivnicí a restaurací nabízí staročeskou kuchyni a pivo jako křen.V okolí je hustá síť dobře značených turistických cest, v zimě běžecké tratě.

Pension a Restaurace Q ve Stříbře

Pension a Restaurace Q,ubytování ve – Penzion Q najdete v historickém centru města Stříbra, které leží 30 km západně od Plzně nad údolím řeky Mže.K ubytování zde slouží 1 jednolůžkový pokoj, 9 dvoulůžkových pokojů, 3 třílůžkové pokoje, 1 čtyřlůžkový pokoj a apartmán. Na pokojích jsou buď oddělená lůžka nebo dvoulůžka. Sociální zařízení se sprchou nebo s vanou, WC. Na všech pokojích je TV.Možnost objednat si snídani - rozšířená kontinentální. Restaurace slouží také jako recepce pensionu .Součástí penzionu je také vinárna a salonek. Přímo v centru města začínají turistické a cyklistické trasy vedoucí překrásným údolím řeky Mže až k rekreační oblasti Butov a Vranov ( součást Hracholuské přehrady - možnost koupání ).

Načítání trvalo 0.0789 sekund.