+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Adresa

Klíčová slova: adresa, město, města, obec, obce

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2012

Popis: Adresa (též poštovní adresa) udává informaci o umístění určitého domu či jiné stavby (objektu) nebo místa. Používá se pro doručování poštovních zásilek, ale též pro vyhledání místa návštěvami, úředními orgány, servisními nebo záchrannými pracovníky atd.

Web: www.adresak.cz/

Další související informace

I-cestovani.cz

Ubytování, Restaurace, Obce, Kultura, Sport, Hrady – I-cestování je souhrnným turistickým průvodce po České a Slovenské republice s množstvím doplňujících informací, jak aktivně trávit volný čas. I-cestování Vám dává příležitost být v centru dění. Buďto jako Divák, který na stránkách i-cestování najde nejrůznější možnosti, informace, rady a tipy spojené s cestováním, ubytováním, kulturou duše, těla v naší matičce zemi, či na Slovensku a do budoucna i v celé střední Evropě. Či přímo jako Aktér dávající právě tyto nejrůznější příležitosti divákům na odiv. Tak, aby se všichni doslechli a dozvěděli, jak je městečko Puntíkov, a že tam u Hrubčínů na statku tento víkend pořádají vepřové hody!

Berounske.info

Beroun, město, aquapark, in line dráha, ubytování, – Regionální informační server královského města Beroun a okolí. Aktuální informace, přehled kulturních a sportovních akcí, programy kin, historie města, virtuální prohlídky, mapa města, katalog firem.

Maplord.cz

mapy, mesta, letenky – Maplord je online průvodce městy a místy světa založený na technologiích Google maps a Google Street View. Kromě informací, fotek a map známých památek a míst nabízí také informace o počasí a rezervace letenek.

Načítání trvalo 0.1289 sekund.