+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Adresa

Klíčová slova: adresa, město, města, obec, obce

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2012

Popis: Adresa (též poštovní adresa) udává informaci o umístění určitého domu či jiné stavby (objektu) nebo místa. Používá se pro doručování poštovních zásilek, ale též pro vyhledání místa návštěvami, úředními orgány, servisními nebo záchrannými pracovníky atd.

Web: www.adresak.cz/

Další související informace

Maplord.cz

mapy, mesta, letenky – Maplord je online průvodce městy a místy světa založený na technologiích Google maps a Google Street View. Kromě informací, fotek a map známých památek a míst nabízí také informace o počasí a rezervace letenek.

Eurovíkend Londýn

eurovíkend londýn – Eurovíkend v Londýně, v hlavním městě Spojeného království Velké Británie a Severního Irska je bohatý na objevování kosmopolitního města plného pozoruhodných míst. V rámci eurovíkendu Londýn nabízí návštěvu Buckinghamského paláce, muzea, Tower Bridge či krásné parky.

Liberecká bouda v Dolním Dvoře

Liberecká bouda ,ubytování v Dolním – Liberecká Bouda se nachází v Dolním Dvoře a je stylově zařízený penzion v srdci Krkonoš. Disponuje ubytovací kapacitou 37 lůžek, 8 přistýlek a 12 lůžek na pokoji v podkroví. Pokoje jsou 3x2 lůžka + 1 přistýlka, 5x3 lůžka, 4x4 lůžka + 1 přistýlka. Sociální zařízení toaleta, sprcha a umyvadlo se nachází na každém pokoji.Všechny pokoje mají vybavený kuchyňský kout.Liberecká Bouda restaurace nabízí ubytovaným hostům snídaně formou švédských stolů, večeře hotová jídla. Na oběd si můžete vybrat z jídelního lístku, nebo využít venkovního občerstvení.Liberecká Bouda nabízí parkování v zimě pod svahem na parkovišti, v létě přímo u hotelu na vyhrazeném parkovišti.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.