+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Afrika se zájezdy Egypt

Klíčová slova: zájezdy egypt,do egypta,potápění,letoviska,památky

E-mail: info@zajezdyegypt.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ??jna 2008

Popis: Užitečné informace před cestou do Egypta. Potápění v Egyptě, letoviska, památky, aktuální počasí, mapa a zájezdy do Egypta. Káhira, Alexandria, Luxor, Dahab, Sinaj, Káhirské muzeum, Sfinga, Marsa Alam, Karnak.

Web: www.zajezdyegypt.cz/

Další související informace

Londýn

londýn, londyn pocasi, londyn zajezd,pamatky – Praktické informace pro přípravu vaší cesty do Londýna. Základní informace, informace na cesty, nejzajímavější památky Londýna, předpověď počasí, mapa, fotogalerie, videa online a diskuze. Výběr zájezdů do Londýna.

Zájezdy do Londýna

londýn,zájezdy,památky – Stránky věnované městu Londýn. Informace o Londýně, památkách, dopravě a nabídka poznávacích zájezdů. Co nevynechat při krátké návštěvě Londýna. Informace o letenkách do Londýna a také možnostech ubytování v Londýně.

Hotel Smíšek v Praze

Hotel Smíšek ,ubytování v – Hotel Smíšek v Praze disponuje k ubytování 15ti dvoulůžkovými pokoji, k dispozici jsou i 4 apartmány pro rodiny s dětmi, možnost přistýlky ve všech pokojích. Maximální kapacita hotelu je 45 lůžek. Hotel nabízí stylově zařízené apartmány pro rodiny s dětmi a pohodlné dvoulůžkové pokoje. Moderní pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s toaletou, televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem. Hotel nabízí kromě ubytování hotelového typu především wellness-léčebné programy.Hotel Smíšek restaurace nabízí jídla z tradiční české i mezinárodní kuchyně. Parkování je zajištěno na vlastních místech hotelu .

Načítání trvalo 0.0545 sekund.