+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agentura Hotely v Praze

Klíčová slova: Hotely v Praze, hotely Praha, rezervace hotelu,

E-mail: hotelyvpraze1@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2011

Popis: Hotely v Praze, nabídka ubytování a hotely v Praze ve standardu 2* až 5*. Levné hotely v Praze se slevou za online ceny a v lastminute nabídce. Rezervace ubytování s platbou až přímo na hotelové recepci.

Web: hotely-v-praze.onlinehotels.cz

Další související informace

Itálie last minute zájezd

Itálie, last minute, dovolená, zájezdy, ubytování, – Dovolená last minute v Itálii, nabídky slev na zájezdy na poslední chvíli. Využijte slev a podívejte se do Bibione, Kalábrie, na Sicílii nebo navštivte Sardínii. Dovolená last minute a informace o Itálii na jednom místě.

Leonardo v Praze

Leonardo ,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Hotel Leonardo v Praze se může pochlubit klidnou polohou v centru, pouhých 300 metrů od známého Karlova mostu.V hotelu je 82 prostorných pokojů, které jsou vybaveny unikátním starožitným nábytkem. Pokoje hotelu jsou prostorné a mají k dispozici vlastní koupelnu (sprcha / vana, bidet) a šatnu. Většina apartmánů má pro Vaše větší pohodlí vlastní, plně vybavenou skříňovou kuchyň. Všechny pokoje hotelu jsou plně klimatizovány, vybaveny TV SAT, telefonem s přímou provolbou, PC přípojkou, minibarem, fénem, bezpečnostní schránkou,Hotely zařazené do sítě Margheri Group jsou známy svou zvláštní, přátelskou atmosférou, která je podtržena renesanční kuchyní v hotelovém restaurantu.

Penzion MOVA v Kadani

Penzion MOVA,ubytování v Kadani,ubytovani,Kadaň, – Penzion s restaurací Mova v Kadani má ubytovací kapacitu 25 lůžek v 10 pokojích, který vznikl kompletní přestavbou původní budovy. Na pokojích penzionu Mova v Kadani je televize, internet, minibar, kuchyň, vlastní toaleta a koupelna, bezbariérový přístup.Celý prostor restaurace penzionu Mova v Kadani se dělí na kuřáckou a nekuřáckou část a zároveň je plně klimatizován. Od pondělí do pátku v čase 10:30 – 14:00 si můžete vybrat z rozmanité nabídky hotových jídel a v v této době je celá restaurace nekuřácká. Penzion Mova v Kadani hosté navštěvují i z důvodu bowlingu o kapacitě čtyř profesionálních bowlingových drah.

Načítání trvalo 0.0835 sekund.