+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agentura Hotely v Praze

Klíčová slova: Hotely v Praze, hotely Praha, rezervace hotelu,

E-mail: hotelyvpraze1@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2011

Popis: Hotely v Praze, nabídka ubytování a hotely v Praze ve standardu 2* až 5*. Levné hotely v Praze se slevou za online ceny a v lastminute nabídce. Rezervace ubytování s platbou až přímo na hotelové recepci.

Web: hotely-v-praze.onlinehotels.cz

Další související informace

Restaurace v Praze

Restaurace Praha, Restaurace v Praze, – Hledáte místo na oběd nebo dobrou večeři v Praze? RestauracePraha.cz Vám přináší seznam každé restaurace, pizzerie, hotelu, baru a hospody ve městě Praha.

Motel ASAS v Mostě

Hotel ASAS,ubytování v Mostě,ubytovani,Most,ASAS, – Motel se nachází v bezprostřední blízkosti autodromu v Mostě a přírodního koupaliště Matylda. Má kapacitu 42 lůžek v prostorných pokojích, které jsou standardně vybaveny a svojí úrovní odpovídají dané kategorii ubytování .Ke svatebním hostinám lze využít prostory restaurace až pro 75 osob. V teplých jarních i letních dnech se nabízí posezení na terase pod zahradními slunečníky.Parkování pro hosty školícího centra je možné v oploceném areálu Motelu ASAS. Pro skupiny hostů lze připravit i zábavný program - projekční tenis,golf,lyžování, šermování aj. , bouwling atd.

Yvona v Bruntále

Yvona,ubytování v Bruntále,ubytovani,Bruntál, – Velice moderně zařízený apartmán je součástí rodinného domku se samostatným vchodem v klidné čtvrti na okraji města Bruntál.Kuchyň s jídelnou pro pět osob je nadstandardně vybavená plynovým sporákem, elektrickou horkovzdušnou troubou, kávovarem, mikrovlnnou troubou a myčkou na nádobí (vše AEG-Electrolux). K sortimentu kuchyně patří také vybrané potraviny a nápoje v bio kvalitě.Obývací pokoj se dvěma lůžky je dále vybaven telefonem, LCD TV se satelitním připojením, CD a DVD přehrávačem a moderním PC s připojením k Internetu. K večernímu posezení může posloužit venkovní zahradní gril. Ve všech prostorech apartmánu jsou používány bezfosfátové ekologické prostředky firmy Ecover.

Načítání trvalo 0.0771 sekund.