+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agentura Hotely v Praze

Klíčová slova: Hotely v Praze, hotely Praha, rezervace hotelu,

E-mail: hotelyvpraze1@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2011

Popis: Hotely v Praze, nabídka ubytování a hotely v Praze ve standardu 2* až 5*. Levné hotely v Praze se slevou za online ceny a v lastminute nabídce. Rezervace ubytování s platbou až přímo na hotelové recepci.

Web: hotely-v-praze.onlinehotels.cz

Další související informace

Penzion MOVA v Kadani

Penzion MOVA,ubytování v Kadani,ubytovani,Kadaň, – Penzion s restaurací Mova v Kadani má ubytovací kapacitu 25 lůžek v 10 pokojích, který vznikl kompletní přestavbou původní budovy. Na pokojích penzionu Mova v Kadani je televize, internet, minibar, kuchyň, vlastní toaleta a koupelna, bezbariérový přístup.Celý prostor restaurace penzionu Mova v Kadani se dělí na kuřáckou a nekuřáckou část a zároveň je plně klimatizován. Od pondělí do pátku v čase 10:30 – 14:00 si můžete vybrat z rozmanité nabídky hotových jídel a v v této době je celá restaurace nekuřácká. Penzion Mova v Kadani hosté navštěvují i z důvodu bowlingu o kapacitě čtyř profesionálních bowlingových drah.

Okružní plavby

okružní plavby, plavby lodí, plavby středomořím, – Okružní plavby na výletních lodích ve Středomoří, Severní evropě, Karibiku, Bahamách Bermudách a na Havaji. Smluvní partner MSC Cruises, Norwegian Cruise Line. Akční nabídky plaveb na našem webu. Lucky Travel Váš specialista na námořní plavby

Načítání trvalo 0.4237 sekund.