+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agentura PAC

Klíčová slova: letní tábory, letní tábor

E-mail: info@packa.eu

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2009

Popis: Agentura PAC - specialista na dětskou rekreaci. Zaměřujeme se na letní tábory pro děti od 6 do 15 let. Nadstandardní ubytování a péče o děti, strava 6krát denně, autobusová doprava, výjimečný program.

Web: www.packa.eu/

Další související informace

Vodácký klub RAK

voda, tábor, vodácký tábor, letní tábor, raft – Pořádáme dětské vodácké letní tábory na řece Vltavě. Tábor je učen pro děti od 9 do 15 let. Je možná účast dětí s bezlepkovou a bezmléčnou dietou. Tábor je pořádán jako putovní. Dálka d tábora je 14 dnů.

Letní dětské tábory

letní dětské tábory, letní tábor, dětské tábory, d – Letní dětské tábory bezpečně, kvalitně a zábavně. To jsou letní tábory pro děti Klubu 112 s bohatým programem, dobrým a kvalitním vybavením, spoustou dospěláků a srandou, pohodou a zábavou. Naše letní tábory nabízejí zajímavé návštěvy, krásné ceny do soutěží, zábavné večery, vstřícný přístup.

Lázeňský hotel NOVÉ LÁZNĚ v Mariánských Lázních

Lázeňský hotel NOVÉ LÁZNĚ,ubytování v Mariánských – Lázeňský hotel Nové Lázně se nachází v Mariánských Lázních.Jeho poloha je v blízkosti lázeňské kolonády a parků a výjimečné stylové prostředí okolí Vám navodí pocity klidu a pohody. Lázeňský hotel nabízí ubytování hostům 97 pokojích s vlastním sociálním zařízením a WC, televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem, fénem, župany a přípojkou na internet.Lázeňský hotel nabízí stravování v hotelové restauraci Royal Restaurant, kde si můžete vychutnat jídla české a internacionální kuchyně a samozřejmě i stravu dietní.Různé druhy masáží, solárium, kosmetika, vitasalin, masáž horkými kameny, aroma masáž, Afroditina masáž,to vše na Vás čeká v hotelu Nové Lázně.

Načítání trvalo 0.0722 sekund.