+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agentura Slavonicko

Klíčová slova: Agentura, Slavonicko, Pobyt, ubytování Slavonice

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2013

Popis: Agentura Slavonicko nabízí zájemcům své služby pro pobyt ve Slavonicích a okolí. Na jednom místě naleznete poradenský a rezervační servis pro ubytování všech kategorií při výletech, dovolených, kulturních, sportovních a společenských akcích, poradíme vám s výběrem vhodné restaurace, s pobytovým programem podle vašich představ plným nevšedních zážitků, stejně jako upozorníme na zajímavá místa v blízkém i vzdálenějším okolí.

Web: www.slavonicko.cz

Další související informace

Pobyty a ubytování

Pobyty, pobyt, víkendové pobyty, lázně pobyt – Najít levné ubytování v hotelu je dnes hračka. Dopřejte si relaxace a zakupte si pobyty pro dva se slevou. Můžete vybírat z romantických pobytů, relaxačních pobytů, wellness pobytů a mnoho dalších. Levné víkendové pobyty v lázních nebo na horách jsou nejlepší forma rekreace.

Hotel Smíšek v Praze

Hotel Smíšek ,ubytování v – Hotel Smíšek v Praze disponuje k ubytování 15ti dvoulůžkovými pokoji, k dispozici jsou i 4 apartmány pro rodiny s dětmi, možnost přistýlky ve všech pokojích. Maximální kapacita hotelu je 45 lůžek. Hotel nabízí stylově zařízené apartmány pro rodiny s dětmi a pohodlné dvoulůžkové pokoje. Moderní pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s toaletou, televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem. Hotel nabízí kromě ubytování hotelového typu především wellness-léčebné programy.Hotel Smíšek restaurace nabízí jídla z tradiční české i mezinárodní kuchyně. Parkování je zajištěno na vlastních místech hotelu .

Načítání trvalo 0.0667 sekund.