+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agia Galini - cestopis

Klíčová slova: agia galini, řecko, kréta

E-mail: holic@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervna 2009

Popis: Informace o letovisku Agia Galini na Krétě v Řecku. Dozvíte se detailní info o místě, možnostech městečka, info o půjčovnách aut, autobusech na výlety, popis blízkých pláží jako Matala, Kokkinos Pirgos a dalších.

Web: agiagalini.ic.cz

Další související informace

Ostrov Kefalonie, Řecko

ostrov kefalonie řecko, dovolená hotely ubytování – Informace a rady na dovolenou na ostrově Kefalonie v Řecku - letoviska, pláže, počasí, fotky a mapy. Chystáte se na dovolenou na ostrov Kefalonie? Zajímá vás jak to vypadá na ostrově Kefalonie? Hledáte informace o ostrově Kefalonie? Tady jste na správném místě!

Řecko

Řecko, Korfu, Olympská riviéra, Athény, Thassos – Web se věnuje zajímavým místům, která leží na Řeckém poloostrově a obsahuje také zajímavé informace pro turisty, kteří chtějí jet do Řecka na dovolenou. Veškeré informace, které se Vám mohou hodit, pokud se chystáte na výlet či dovolenou do této země.

Řecko - dovolená

Řecko dovolená, last minute, řecké ostrovy, kréta – Nabídka zájezdů a last minute do Řecka a na řecké ostrovy do oblíbených, nejkrásnějších a turismem nedotčených destinací. Najdete zde i důležité informace, počasí, video a fotografie související s Řeckem. U nás si vybere každý...

Načítání trvalo 2.4577 sekund.