+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agia Galini - cestopis

Klíčová slova: agia galini, řecko, kréta

E-mail: holic@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervna 2009

Popis: Informace o letovisku Agia Galini na Krétě v Řecku. Dozvíte se detailní info o místě, možnostech městečka, info o půjčovnách aut, autobusech na výlety, popis blízkých pláží jako Matala, Kokkinos Pirgos a dalších.

Web: agiagalini.ic.cz

Další související informace

FIRO-tour a.s. - zájezdy

dovolená, zájezdy, lst minute, Řecko, Turecko – On-line prodej - pořádáme pobytové, poznávací, lyžařské letecké, autokarové zájezdy, nechybí ani last minute dovolená. Jsme specialista na destinace Turecko, Egypt, Chorvatsko, Řecko, Tunisko, Itálie, Španělsko, Bulharsko a Kypr.

Dovolená na ostrově Lefka

ostrov Lefkada, Řecko, dovolená, zájezdy, last min – Dozvíte se informace a zajímavosti na dovolenou na Lefkadu do Řecka, jaké tu očekávat pláže a moře, jaký suvenýr koupit z dovolené, kde najdete město Lefkada, tipy na výlet a klima na ostrově. K dispozici je nabídka last minute zájezdů na Lefkadu.

Počasí Kréta

Počasí Kréta – Veškeré informace o počasí na řeckém ostrově Kréta. Průměrné teploty na Krétě, předpověd počasí pro Krétu, historie Kréty, dovolená na Krétě. Kréta je řecký ostrov a je typická svým mírným středozemním klimatem.

Načítání trvalo 0.0604 sekund.