+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agropension U háje

Klíčová slova: ubytování,Litomyšl,pension,penzion,levné,ekologie

E-mail: agropension@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. b?ezna 2011

Popis: Nabízíme levné,ale komfortní ubytování v Litomyšli, přesněji na předměstí v Nedošíně. S důrazem na ekologii a zdravý životní styl. Volnočasové adrenalinové aktivity. Spousty možností pro vyžití v čisté přírodě Českomoravského pomezí. Vyjížky na koních, kole, ale třeba i terénním automobilem.

Web: agropension.cz/

Další související informace

Penzion Hubert ubytování Hejnice

Penzion,Hubert,ubytování,Hejnice,ubytovani – Penzion Hubert v Hejnici nabízí hostům celkem 17 pokojů z toho 11 dvoulůžkových, 3 třílůžkové a 3 čtyřlůžkové. Všechny pokoje penzionu Hubert disponují vlastním sociálním zařízením. Pro hosty penzionu Hubert je možnost stravování v útulné restauraci,

Penzion Hradisko v Rožnově pod Radhoštěm

penzion,ubytování,Rožnov pod – Penzion Hradisko se nachází na okraji města Rožnov pod Radhoštěm v samém srdci Valašska. Díky své poloze je výhodným místem pro start mnoha výletů. Hosty penzionu Hradisko v Rožnově pod Radhoštěm čekají příjemně vybavené dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a plně vybavený čtyřlůžkový apartmán. Domácí mazlíčci jsou vítaní a lze je mít u sebe na pokoji zdarma. Parkování je k dispozici rovněž zdarma přímo v areálu ubytování. V celém areálu, včetně pokojů, je k dispozici free wi-fi připojení.

Penzion Nova v Šumné

Penzion,Nova,ubytování,Šumná,Sumna,ubytovani – Penzion NOVA nabízí ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV na pokojích.Penzion NOVA ve Chvalticích má velmi pěknou stylovou restauraci s kapacitou 50 míst. Pro hosty je nabízena snídaně formou buffetu, večeře výběr menu ze 2 jídel. Hosté rovněž mohou navštívit venkovní terasu s krbem a udírnou, kde se grilují speciality kuchyně.

Načítání trvalo 0.3642 sekund.