+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agropension U háje

Klíčová slova: ubytování,Litomyšl,pension,penzion,levné,ekologie

E-mail: agropension@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. b?ezna 2011

Popis: Nabízíme levné,ale komfortní ubytování v Litomyšli, přesněji na předměstí v Nedošíně. S důrazem na ekologii a zdravý životní styl. Volnočasové adrenalinové aktivity. Spousty možností pro vyžití v čisté přírodě Českomoravského pomezí. Vyjížky na koních, kole, ale třeba i terénním automobilem.

Web: agropension.cz/

Další související informace

Penzion Ariana ve Starém Městě

penzion,ubytování,Ariana,Staré Město,Uherské – Rodinný penzion Ariana nabízí komfortní ubytování na okraji Uherského Hradiště s vnitřním vyhřívaným bazénem a saunou. Penzion má pro své hosty připraven 1 jednolůžkový a 4 dvoulůžkové pokoje (s vířivou vanou) a 2 apartmány (1 s vyhřívaným bazénem a saunou). Host má možnost volit ubytování v nekuřáckém či kuřáckém pokoji, k dispozici je také třílůžkový pokoj s klimatizací. Každý pokoj nabízí bezdrátové připojení k internetu (WiFi) zdarma, má minibar, TV a vysoušeč vlasů.

Penzion Manett v Uherském Hradišti

penzion,pension,ubytování,Uherské – Penzion Manett poskytuje pěkné ubytování v centru Uherského Hradiště. Penzion Manett má k dispozici 5 jednolůžkových pokojů (3 s možností přistýlky), 10 dvoulůžkových pokojů (4 s možností přistýlky) a 10 apartmánů (6 s kuchyní a lodžií). Ve vybavení každého pokoje je bezdrátové připojení (WiFi) zdarma, minibar, TV, FM, vysoušeč vlasů.

Načítání trvalo 0.0850 sekund.