+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agropension U háje

Klíčová slova: ubytování,Litomyšl,pension,penzion,levné,ekologie

E-mail: agropension@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. b?ezna 2011

Popis: Nabízíme levné,ale komfortní ubytování v Litomyšli, přesněji na předměstí v Nedošíně. S důrazem na ekologii a zdravý životní styl. Volnočasové adrenalinové aktivity. Spousty možností pro vyžití v čisté přírodě Českomoravského pomezí. Vyjížky na koních, kole, ale třeba i terénním automobilem.

Web: agropension.cz/

Další související informace

Norsko

Norsko,rybolov,cestování,letenky,ubytování,levně – Norsko - ucelené a přehledné informace o této skandinávské zemi, které Vás zajímají. Spousta krásných fotografií panenské norské přírody. Typy na zájezdy za poznáním a rybolovem. Norsko je země, která jistě za Vaši návštěvu stojí.

Penzion Zubr v Nedvědicích

penzion,ubytování,Zubr,Nedvědice,Svratka, Žďár nad – Penzion Zubr se nachází v Nedvědicích, v údolí řeky Svratky, nedaleko hradu Pernštejn a Vírské přehrady, v okrese Žďár nad Sázavou. Penzion má kapacitu až 40 lůžek v 10 dvoulůžkových pokojích, které je možné doplnit jednou až dvěma přistýlkami. Pokoje nedvědického penzionu Zubr jsou vybaveny koupelnou s WC a televizí. Dále je k dispozici jeden rodinný apartmán, který se skládá ze dvou pokojů, zádveří a koupelny s WC.

Penzion Ariana ve Starém Městě

penzion,ubytování,Ariana,Staré Město,Uherské – Rodinný penzion Ariana nabízí komfortní ubytování na okraji Uherského Hradiště s vnitřním vyhřívaným bazénem a saunou. Penzion má pro své hosty připraven 1 jednolůžkový a 4 dvoulůžkové pokoje (s vířivou vanou) a 2 apartmány (1 s vyhřívaným bazénem a saunou). Host má možnost volit ubytování v nekuřáckém či kuřáckém pokoji, k dispozici je také třílůžkový pokoj s klimatizací. Každý pokoj nabízí bezdrátové připojení k internetu (WiFi) zdarma, má minibar, TV a vysoušeč vlasů.

Načítání trvalo 0.3277 sekund.