+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

airticketportal.cz

Klíčová slova: levné letenky, letenky levně, akční letenky,

E-mail: eshop2.vavrousek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2013

Popis: Na našem webu nabízíme široké portfolio levných letenek do celého světa, současně Vám poskytneme nepřeberné množství akčních letenek. Dále prostřednictvím našeho webu máte možnost rezervovat ubytování, zajistíme vyřízení víz.

Web: www.airticketportal.cz

Další související informace

Click4Sky

levné letenky, click4sy.com, destinace – Click4Sky.com, jehož vlastníkem je ČSA, nabízí levné letenky po Evropě. Na zákazníka čeká celkem 37 destinací, hlavní letiště velkých evropských měst. Jakmile se rozhodnete koupit levné letenky a vyrazit třeba jen na víkend po Evropě, je pro Vás Click4Sky vhodným partnerem v letecké dopravě. Low cost airlines, jak se také společnost Click4Sky označuje, jsou moderním trendem v letecké dopravě a přepravě osob na krátké vzdálenosti. Svou cenou tak lákají řady zákazníků a rozšiřují tak možnosti krátkodobého cestování. Jednou z těchto variant jsou eurovíkendy, kdy vás Click4Sky zaveze na víkend za zlomek ceny než jiná letecká společnost.

Pension Fox v Praze

penzion, FOX, Pension FOX, ubytování, Praha, – Penzion Fox v Praze vám nabízí 11 dvoulůžkových pokojů, 1 jednolůžkový, a 2 třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje pražského penzionu Fox jsou vybavené sprchovým koutem, WC, TV-SAT s LCD a trezorem. Ve všech pokojích penzionu Fox v Praze je zakázáno kouřit, kouřit lze pouze na dvou vyhrazených místech a na zahradě.

Levné letenky

levné letenky, akční letenky – Tipy na levné letenky, akční letenky a nejlevnější letenky. Výběr akcí nízkonákladových leteckých společností. Cestování s low-cost leteckými společnostmi již nikdy nebude levnější! Máme pro vás máme tipy na levné letenky do Londýna, Paříže, New Yorku, Bangkoku a dalších měst ve světě.

Načítání trvalo 0.0721 sekund.