+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AIRWAY4U letenky online

Klíčová slova: letenky levně, letenky online, online rezervace

E-mail: info@airway4u.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2009

Popis: Rezervace letenek on-line za ceny leteckých společností. Levné letenky. Aktuální ceny letenek, informace o letových řádech. Rezervační systém Amadeus, který využívá více jak 150 leteckých společností.

Web: www.airway4u.cz/

Další související informace

Levné letenky

letenky levne – Levné letenky do celého světa. Letenky za bezkonkurenční ceny do celého světa od všech leteckých společností na jedné adrese. Levné letenky pro všechny s rezervací on-line. Rezervujte včas na www.letenky-levne-letenka.cz

Hotel Smíšek v Praze

Hotel Smíšek ,ubytování v – Hotel Smíšek v Praze disponuje k ubytování 15ti dvoulůžkovými pokoji, k dispozici jsou i 4 apartmány pro rodiny s dětmi, možnost přistýlky ve všech pokojích. Maximální kapacita hotelu je 45 lůžek. Hotel nabízí stylově zařízené apartmány pro rodiny s dětmi a pohodlné dvoulůžkové pokoje. Moderní pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s toaletou, televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem. Hotel nabízí kromě ubytování hotelového typu především wellness-léčebné programy.Hotel Smíšek restaurace nabízí jídla z tradiční české i mezinárodní kuchyně. Parkování je zajištěno na vlastních místech hotelu .

Načítání trvalo 0.0674 sekund.