+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aktuální čas - mapa světa

Klíčová slova: časová pásma, časové zóny, časové pásmo, čas, svět

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2010

Popis: Praktická interaktívní mapa znázorňující všechna světová časová pásma (časové zóny) a aktuálny čas ve světě. Čas aktuálně platný na daném místě není dán pouze časovým pásmem, do kterého místo patří, ale také tím, jestli je v daném místě používán letní čas. Skutečná odchylka místně platného času od UTC se tedy může v průběhu roku měnit.

Web: www.svet.engros.cz

Další související informace

PENZION Větrný vrch v Ostrově

PENZION Větrný vrch ,ubytování v – Penzion se nachází v části města Větrný vrch s dobrou dostupností Karlových Varů. Zastávka MHD 50 m od objektu. K dispozici jsou velké dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, na všech pokojích TV, rádio, telefon s přímou volbou, ústřední topení,všechny pokoje jsou kompletně renovované s novým nábytkem. V některých pokojích je umyvadlo a sprchový box. Apartmá má vlastní sociální zařízení a kuchyňku(lednice, nádobí. Na všech 7 pokojích možné až 4 lůžka. Posezení v místnosti s krbem. Zahradní párty. Od letní sezóny 2006 k dispozici bazén 7 x 3,5 m.

Penzion Krkonoše v Mladých Bukách

Penzion Krkonoše,ubytování v Mladých – Penzion Krkonoše se nachází v Mladých Bukách ve východních Krkonoších. Penzion nabízí ubytování v útulných pokojích navržených na míru k vašim potřebám. Vyberte si exkluzivní VIP pokoj s výhledem na hory a luxusním koupelnovým obkladem, modrý pokoj s koupelnou v kosmickém stylu, dvoupokojový apartmán s kuchyňským koutem pro velké skupiny či rodiny, nebo žlutý pokoj v přízemí s tradiční podlahou z dřevených palubek. Penzion nabízí stravování vlastní v kuchyňce na to vybavené. Nebo můžete navštívit některou z okolních restaurací a dát si nějaké dobré jídlo.

Zámek Žinkovy v Žinkovech

Zámek Žinkovy ,ubytování v Žinkovech – Nabízíme luxusní ubytování v nově zrekonstruovaných vilách v romantickém prostředí areálu zámku Žinkovy, který leží v jihozápadních Čechách cca 40 km od Plzně.Villas at Chateau Žinkovy nabízí ubytování v 6 nově zrekostruovaných vilách, které mají k dispozici 1 až 3 ložnice, 1 až 2 koupelny, plně vybavený kuchyňský kout, obývací prostor a terasu. Vily mají celkovou kapacitu 20 lůžek. K dispozici je satelitní TV a Wifi. Dále nabízíme ubytování v nově zrekostruované administrativní budové ve 3 dvoulůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením, satelitní TV a Wifi.V hotelu se nachází i příjemná restaurace.

Načítání trvalo 0.0527 sekund.