+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aktuální čas - mapa světa

Klíčová slova: časová pásma, časové zóny, časové pásmo, čas, svět

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2010

Popis: Praktická interaktívní mapa znázorňující všechna světová časová pásma (časové zóny) a aktuálny čas ve světě. Čas aktuálně platný na daném místě není dán pouze časovým pásmem, do kterého místo patří, ale také tím, jestli je v daném místě používán letní čas. Skutečná odchylka místně platného času od UTC se tedy může v průběhu roku měnit.

Web: www.svet.engros.cz

Další související informace

Časové pásma-Svetový čas

časové pásma, časové pásmo, čas, svet, svetový čas – Rozdelenie sveta na časové pásma, mapa, vyhľadávanie aktuálneho času v danom mieste, svetový čas. Praktická interaktívna mapa znázorňujúca všetky svetové časové pásma (časové zóny) a aktuálny čas vo svete.

PENZION Větrný vrch v Ostrově

PENZION Větrný vrch ,ubytování v – Penzion se nachází v části města Větrný vrch s dobrou dostupností Karlových Varů. Zastávka MHD 50 m od objektu. K dispozici jsou velké dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, na všech pokojích TV, rádio, telefon s přímou volbou, ústřední topení,všechny pokoje jsou kompletně renovované s novým nábytkem. V některých pokojích je umyvadlo a sprchový box. Apartmá má vlastní sociální zařízení a kuchyňku(lednice, nádobí. Na všech 7 pokojích možné až 4 lůžka. Posezení v místnosti s krbem. Zahradní párty. Od letní sezóny 2006 k dispozici bazén 7 x 3,5 m.

Hotel Krajka Vamberk ve Vamberku

Hotel Krajka Vamberk,ubytování ve Vamberku – Čtyřhvězdičkový HOTEL KRAJKA je situován v historické budově na náměstí v centru města Vamberk. Nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 30 osob .Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem, minibarem, osobním trezorem a vysokorychlostním internetovým připojením. Stravování zajištuje nekuřácká restaurace s kapacitou 32 míst orientující se převážně na moderní gastronomii.

Načítání trvalo 0.3379 sekund.