+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aljaška - dovolená na Aljašce

Klíčová slova: Ajlaška, Dovolená na Aljašce

E-mail: pulkrabek@elephant-orchestra.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2009

Popis: Informace o cestách na Aljašku, možnosti trávení dovolené, ale také základní geografické údaje. Podívejte se na jedinečná místa a kouty Aljašky - neuvěřitelné scenérie, nádherná panoramata a divoká příroda.

Web: www.aljaska.biz

Další související informace

Turistika a cestování

turistika, cestování, památky, dovolená – Rozsáhlý přehled českých turistických lokalit – hrady a zámky,příroda, volný čas a spousty dalších. U každého objektu najdete podrobný popis, fotogalerii, mapu a kontakty. Najdete zde také přehled ubytování a další služby v blízkém okolí.

Dovolená na Bali

dovolená na bali, bali, dovolená, exotická, exotic – Na webu Dovolená na Bali se dozvíte základní informace o geografii i obyvatelých tohoto ostrova, najdete zde foto a video galerii, mapy a cestovatelské rady a tipy. Nechte se inspirovat a vyražte na exotickou dovolenou na Bali.

Levná dovolená u rybníka, ubytování Moravský kras

Levná dovolená,dovolená u rybníka, dovolená na cha – Ubytování ve vybavených chatách v Jedovnicích u rybníka Olšovce.Samostatné chaty v ceně od 3000kč za 4 osoby týden. Vlastní WC,koupelna i vybavená kuchyně,TV,ohniště,venkovní sezení. Ubytování ve vybavených chatách v Jedovnicích u rybníka Olšovce.Samostatné chaty v ceně od 3000kč za 4 osoby týden. Vlastní WC,koupelna i vybavená kuchyně,TV,ohniště,venkovní sezení.

Načítání trvalo 0.1017 sekund.