+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aljaška - dovolená na Aljašce

Klíčová slova: Ajlaška, Dovolená na Aljašce

E-mail: pulkrabek@elephant-orchestra.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2009

Popis: Informace o cestách na Aljašku, možnosti trávení dovolené, ale také základní geografické údaje. Podívejte se na jedinečná místa a kouty Aljašky - neuvěřitelné scenérie, nádherná panoramata a divoká příroda.

Web: www.aljaska.biz

Další související informace

Dovolená na Lipně, pronáj

pronájem chaty na Lipně, ubytování Lipno, dovolená – Ubytování Lipno - naše chata u Lipna se může stát ideálním místem pro Vaši dovolenou jižní Čechy! Nabízíme Vám pronájem chaty až pro 6 osob, dostatečná ubytovací kapacita nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro rybáře či cykloturisty.

Potápění na Kubě

Potápění na Kubě, Dovolená na Kubě – Bez nejmenších pochybností nejlepší potápění na Kubě - v mořské rezervaci Jardines de la Reina. Potápění v resortech Maria la Gorda, Trinidad, Cayo Largo, Zátoka Sviní, Playa Santa Lucia. Více informací najdete na adrese www.divingincuba.cz.

Ostrov Niue

Ostrov Niue, turistické informace, dovolená na Niu – Aktuální turistické informace o ostrově Niue, který se nachází v tichomoří. Nádherný tropický ráj Niue a možnosti dovolené na něm. Praktické informace o cestování, ubytování či počasí na našem cestovatelském portále Turistikon.

Načítání trvalo 0.3073 sekund.