+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

All inclusive Last minute

Klíčová slova: Egypt,last minute,all inclusive,Hurghada

E-mail: mail@egypt-lastminute.com

Datum vloľení do katalogu: 21. prosince 2012

Popis: Porovnání cen zájezdů All inclusive Last minute Egypt od hlavních cestovních agentur v České Republice především do oblastí Hurghada, Marsa Alam, Taba, Dahab, Alexandria, Káhira, Luxor a Sharm El Sheikh. Informace o jednotlivých destinacích v Egyptě, informace o počasí a potápění.

Web: www.egypt-lastminute.com

Další související informace

SUNTRIP.CZ

last minute, dovolena, zajezdy, cestovní kancelář – Specializujeme se na last minute dovolenou, zájezdy od největších českých cestovních kanceláří. Uvádíme konečné ceny. Exotika - Kuba, Dominikánská republika, Srí Lanka, Maledivy, Thajsko, Keňa, Egypt, Turecko, Tunis,Bulharsko, Řecko, Bulharsko a další.

Dovolená v ČR

dovolena,cr,zajezd,leto,more,vylet,last minute,rec – Informace pro dovolenou v ČR. Podrobný popis země, informace o nejoblíbenějších destinacích, recenze hotelů, cestopisy, diskusní fóra a fotogalerie uživatelů. Dovolená v ČR na cestovatelském portálu Vrtulka.cz

Průvodce EGYPTEM

egypt,káhira,gíza,hurghada,sahara – Egypt je bezesporu jednou z nejstarších turistických destinací. Množství starověkých archeologických památek sem po staletí láká davy návštěvníků. Egypt nejsou jen mumie ukryté v Egyptském muzeu a chrámy rozeseté po březích Nilu. Je to také drsná příroda, především tajemný svět pouští, které jsou okouzlující a překvapivě různorodé. Opakem pouště je životem kypící Rudé moře, které je rájem všech potápěčů. Krví každé země jsou lidé, kteří když sejdete z turistických tras, jsou velmi příjemní a dobrosrdeční. Egypt je kouzelná země a tyto stránky vám ukážou nejzajímavšjší místa, které stojí za návštěvu.

Načítání trvalo 0.3553 sekund.