+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

All inclusive Last minute

Klíčová slova: Egypt,last minute,all inclusive,Hurghada

E-mail: mail@egypt-lastminute.com

Datum vloľení do katalogu: 21. prosince 2012

Popis: Porovnání cen zájezdů All inclusive Last minute Egypt od hlavních cestovních agentur v České Republice především do oblastí Hurghada, Marsa Alam, Taba, Dahab, Alexandria, Káhira, Luxor a Sharm El Sheikh. Informace o jednotlivých destinacích v Egyptě, informace o počasí a potápění.

Web: www.egypt-lastminute.com

Další související informace

Itálie

itálie,italie,dovolena,italie 2008,last minute – Web o letovisku Itálie - základní informace o poloostrově Itálie.

Egypt-turistické info

Egypt, Nil, Káhira, pyramidy, chrámy, Gíza, Luxor – Na těchto stránkách najdete podrobné a zajímavé informace o zemi na Nilu – o Egyptě. Velmi podrobně jsme zpracovali historii Egypta až do současnosti. Najdete zde bohaté informace o pyramidách v Egyptě – v Gize, Abusíru, Dahšúru i Sakkáře. V Káhiře jsme se zaměřili na její islámské památky. Podrobné informace najdete o slavných chrámech na Nilu – Abú Simbel, Edfú, Philae, Karnak, Luxor a mnohé další informace.

KARMA TOURS

dovolená,egypt,hurghada,afrika,cestovani,zajezdy – CK Karma Tours zahájila svoji činnost v roce 2008. V letní sezóně se specializujeme na letecké zájezdy do Egypta (Hurghada, Dahab, Taba, Sharm El Sheikh). Pro zimní sezónu připravujeme poznávací zájezdy s plavbou po Nilu a návštěvou Asuánu, Luxoru, Káhiry a Alexandrie.

Načítání trvalo 0.2856 sekund.