+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alpen Pension - ubytování

Klíčová slova: ubytování, Kaprun, Zell Am Zee, penzion, pension

E-mail: info@alpen-pension.com

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2009

Popis: Pension a hotel Praga mezi Kaprunem a Zell Am Zee nabízí ubytování ve 2 až 4 lůžkových kompletně vybavených pokojích a apartmánech, kapacita ubytování 72 osob. Internet zdarma. Restaurace s českou obsluhou, česká kuchyně, příjemné prostředí.

Web: www.alpen-pension.com

Další související informace

Penzion, ubytování, Lázně

ubytování, penzion, Lázně Bohdaneč, Pardubice, nab – Ubytování v centru Lázní Bohdaneč v nově zrekonstruovaných apartmánech v italském stylu s televizí, vlastním wc a sprchou. K dispozici plně vybavená společná kuchyň a prostory pro uskladnění kol, ve dvoře kuřácký koutek. V přízemí budovy je solární studio, kadeřnice, kosmetika, modeláž nehtů. V uzamykatelném dvoře je možnost parkování automobilů pod dohledem kamerového systému. V případě zájmu, po domluvě možnost ubytování i jednotlivě (pouze v plné neobsazenosti).

Penzion Stará Pekárna

Ubytování, Šilheřovice, Penzion, Stará pekárna, – Penzion v zámeckém stylu vám nabízí uskutečnění akcí a oslav s příjemným posezením na venkovní zahrádce, či vychutnání lahodného piva v hospůdce s krbem. Výborně se můžete naobědvat v restauraci ve venkovském stylu a následně si vychutnat dobré víno v elegantní sklepní vinárně. K ubytování se nabízí útulné pokoje či apartmány, ve kterých rovněž najdete krásné koupelny s rohovými vanami, v nichž si můžete dopřát romantickou večeři při svíčkách.

Penzion Jeseník ubytování

ubytování, penzion, apartmány, jeseníky, jeseník – Nabízíme celoroční ubytování v Jeseníku ve čtyřech apartmánech v penzionu Jeseník se zahradou, s výhledem na Praděd, v centru města Jeseník, v klidném prostředí, 5 minut od vlakového i autobusového nádraží v Jeseníku.

Načítání trvalo 0.0679 sekund.