+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alpský hotel ve Špindlerově Mlýně

Klíčová slova: Alpský hotel,ubytování ve Špindlerově Mlýně

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2012

Popis: Díky ideální poloze hotelu je to všude coby kamenem dohodil, na lyže, na kávičku do centra města nebo na některý výchozí bod turistických tras.Romantické pokojíčky Vás zaplaví pohodou. Nabídneme Vám naše wellness, masáže, vinárnu, restauraci, kulečník či stolní fotbal nebo možnost jen tak relaxovat na hotelové zahradě a kochat se neuvěřitelným pohledem na protilehlé svahy. Pro Vaše děti máme vnitřní i venkovní dětský koutek.

Web: www.alpsky-hotel-ve-spindlerove-mlyne.fajn-ubytovani.info

Další související informace

Hotel Alpina ve Špindlerově Mlýně

Hotel Alpina,ubytování ve Špindlerově Mlýně – Nabízíme ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích.Na všech pokojích je sociální zařízení,barevná televize , WI-fi v celém hotelu zdarma. Pro náročnější hosty je apartmán skládající se ze dvou místností a kompletně vybavenou kuchyňkou.Restaurace s krbem ,vlastní parkoviště v letní sezóně, v zimě parkoviště u sjezdovky Hromovka, dovoz hostů k hotelu na sněžných skůtrech .

Eurovíkend Londýn

eurovíkend londýn – Eurovíkend v Londýně, v hlavním městě Spojeného království Velké Británie a Severního Irska je bohatý na objevování kosmopolitního města plného pozoruhodných míst. V rámci eurovíkendu Londýn nabízí návštěvu Buckinghamského paláce, muzea, Tower Bridge či krásné parky.

Načítání trvalo 0.3395 sekund.