+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alqush Downtown Hotel v Praze

Klíčová slova: Alqush Downtown Hotel,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2012

Popis: Hotel Alqush Downtown se nachází přímo v centrální části Prahy, ve známé čtvrti Vinohrady. V blízké dostupnosti se nachází Václavské .Hotel v nabízí k ubytování 24 nadstandardních pokojů vybavených elegantním historicky pojatým nábytkem.Všechny pokoje mají prostornou koupelnu a jsou klimatizovány. Samozřejmostí vybavení pokojů jsou minibary, bezpečnostní schránky a bezplatné připojení k internetu. Hotel disponuje rovněž pokoji pro osoby s omezenou pohyblivostí. Hotel Alqush Downtown v Praze nabízí stravování v hotelové restauraci, kde jsou podávány snídaně formou švédských stolů.Parkování nedaleko hotelu.

Web: www.alqush-downtown-hotel.hotel-v-praze.com

Další související informace

Penzion Doušek v Bruntále

penzion, ubytování, penzion Doušek, ubytování v – Penzion Doušek v Bruntále je situován v klidné části centra města a nabízí luxusní ubytování za přijatelnou cenu. Apartmány i menší pokoje jsou kompletně vybaveny sociálním zařízením se sprchou,TV + SAT, lednicí, varnou konvicí, v kuchyni je k dispozici základní sada nádobí na přípravu snídaně. Připojení k internetu je v celém objektu ZDARMA. Penzion Doušek je často vyhledáván a obsazován i některými známými osobnostmi. Snídaně poskytujeme pouze po dohodě a to formou donášky na pokoj.

Remi Hotel v Praze

Remi Hotel,ubytování v – Remi Hotel je nedávno zrekonstruovaný rodinný hotel s příjemnou atmosférou a přátelským personálem, se nachází v čisté a malebné městské čtvrti Smíchov (Praha 5) s mnoha lesoparky.Hotel se nachází v klidné rezidenční čtvrti Prahy - Smíchov, nedaleko tramvajové zastávky a stanice metra Radlická.Hotel nabízí sedm komfortně vybavených pokojů s Wi-Fi připojení k internetu, sprchovým koutem, WC, fénem a TV (v každé místnosti). Hotel má také kuřácké pokoje. Dále hotel disponuje obchodem se suvenýry, restaurací, barem a prádelnou.

Penzion Otevřená náruč v Letovicích

Penzion Otevřená náruč ,ubytování v Letovicích – Nový rodinný penzion Otevřená náruč se nachází na uzavřeném pozemku o rozloze 2500 m2, v klidném prostředí s nádhernými rozhledy v chráněné krajinné oblasti Halasovo Kunštátsko nad městem Letovice. V blízkém okolí stojí za návštěvu především chráněná oblast Moravský kras. Penzion Otevřená Náruč nabízí ubytování pro 30 osob v jedno až pětilůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a barevnou televizí. Celý objekt je nekuřácký.

Načítání trvalo 0.0905 sekund.