+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Amber Hotel Anna ve Vimperku

Klíčová slova: Amber Hotel Anna,ubytování ve

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2012

Popis: V romantickém prostředí Šumavy, v historické části města Vimperk a v blízkosti 900 let starého zámku leží nedávno rekonstruovaný hotel Anna. Amber Hotel Anna poskytuje moderní kongresové zázemí, vč. banketových služeb a pronájmu kongresové techniky. Kongresové prostory pojmou až 250 osob. Tyto prostory lze členit od 20m2 do 250m2. Před hotelem se nachází vlastní hotelové parkoviště. K dispozici je zákazníkovi whirpool.Vstup do hotelu je bezbariérový, pokoje ne. V hale je možnost připojení na internet pomocí WiFi na vlastní notebook.

Web: www.amber-hotel-anna-ve-vimperku.top-ubytovani.eu

Další související informace

Hotel Větrov ve Vysokém nad Jizerou

Hotel Větrov ,ubytování ve Vysokém nad – Pohádkové ubytování v secesním zámku nabízí hotel Větrov, který se nachází nedaleko centra města Vysoké nad Jizerou. Hotel Větrov nabízí pohádkové ubytování v secesním zámku, který nechal vybudovat a užíval ho jako letní sídlo ministerský předseda Dr.Karel Kramář. Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových ,třílůžkových či čtyřlůžkových pokojích vybavených WC a sprchovým koutem. Dále je v hotelu možné využít velké parkoviště, restauraci, tělocvičnu či saunu.

HOTEL SYNOT ve Starém Městě

HOTEL SYNOT,ubytování ve Starém – Hotel se nachází v klidné části města a nabízí vše co k modernímu hotelu patří.Kapacita hotelu je 17 jednolůžkových pokojů s možností přistýlky, 3 dvoulůžkové pokoje a 4 luxusní apartmány s nadstandardním vybavením. Všechny pokoje mají sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC), BTV, SAT, telefon a trezor. Internet, bezbariérový pokoj, dětská postýlka.V moderním Aquacentru si můžete zvolit ze široké nabídky služeb pro dobrou kondici i odpočinek. Hlídané a uzamykatelné parkoviště přímo v hotelu.

Načítání trvalo 0.0663 sekund.