+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Amfora restaurant

Klíčová slova: firemní večírky, taneční večery, praha 8- karlín,

E-mail: Amforarestaurant@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervna 2009

Popis: Restaurant Amfora Vám nabízí příjemné posezení v koloniálním prostředí restaurace a stylovou hudbu. Nekuřácký prostor a bezbariérový přístup je u nás samozřejmostí. Ochotný a příjemný personál Vám poradí s výběrem jídla.

Web: www.amforarestaurant.cz

Další související informace

Ubytování Jižní Čechy

Firemní akce ubytování Jižní Čechy – Firemní akce ubytování Jižní Čechy Jindřichův Hradec Penzion a restaurace Dobré Časy. Ubytování Jindřichův Hradec. Hledáte penzion, chcete mít krásné ubytování, klid a pěkné prostředí? Nalezli jste Dobré Časy, v Jindřichově Hradci. V penzionu Dobré Časy, se nejen dobře vyspíte, ale i skvěle najíte. Neprovozujeme v Jindřichově Hradci jen penzion ale i restauraci stejného názvu. Ubytování si vyberete ve dvoulůžkových pokojích nebo tří až čtyřlůžkových apartmánech. Ubytování je na nejvyšší úrovni, koupelna, WC, internet, telefon, TV. Penzion Dobré Časy je vhodným místem pro dovolenou v Jindřichově Hradci, jižní Čechy. Penzion Dobré Časy je také výborným místem pro firemní akce, školení, teambuilding či firemní oslavu. Disponujeme konferenční místností a týmem spolupracovníků, který splní každé Vaše přání. Krásný penzion, pěkné ubytování, skvělé jídlo, snídaně v ceně pokoje, pro ubytované sleva na stravu 20%, úslužný personál, Jindřichův Hradec na dohled, prostě Dobré Časy.

Podlahy Praha 9

Podlahy Praha 9, podlahy Praha, podlahy – Podlahy Praha 9: zvolit správnou podlahovou krytinu je důležité pro hladký chod domácnosti. Laminátové podlahy, plovoucí i dřevěné podlahy, korek, PVC, široký výběr koberců. Prodej a pokládka podlahové krtiny, rekonstrukce interiéru a koupelny.

levná doprava Praha

levná doprava Praha – Autodoprava a stěhování, levná doprava Praha, autodoprava po celé ČR, přeprava po sousedních státech EU, přeprava zboží a malých nákladů do 1600 Kg, levné stěhování, odvoz odpadu na Ekodvůr, pronájem auta s řidičem.

Načítání trvalo 4.0194 sekund.