+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Amfora restaurant

Klíčová slova: firemní večírky, taneční večery, praha 8- karlín,

E-mail: Amforarestaurant@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervna 2009

Popis: Restaurant Amfora Vám nabízí příjemné posezení v koloniálním prostředí restaurace a stylovou hudbu. Nekuřácký prostor a bezbariérový přístup je u nás samozřejmostí. Ochotný a příjemný personál Vám poradí s výběrem jídla.

Web: www.amforarestaurant.cz

Další související informace

Firemní akce v hotelu Mas

firemní akce, večírky, kongresy – Hotel MAS*** v Sezimově Ústí nabízí pro uspořádání Vaší firemní akce, semináře či školení širokou škálu kongresových prostor s bezbariérovým přístupem po celém hotelu a s tím spojených služeb za velice příznivé ceny v klidném prostředí.

Ubytování Praha 5

ubytování Praha – Přehled dostupných hotelů, penzionů a dalšího ubytování v Praze 5. Seznam obsahuje odkazy na stránky jednotlivých ubytovacích zařízení, kde je možné zjistit podrobnosti o ubytování, cenové podmínky, prohlédnout si fotografie a rovnou si ubytování zarezerv

levná doprava Praha

levná doprava Praha – Autodoprava a stěhování, levná doprava Praha, autodoprava po celé ČR, přeprava po sousedních státech EU, přeprava zboží a malých nákladů do 1600 Kg, levné stěhování, odvoz odpadu na Ekodvůr, pronájem auta s řidičem.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.