+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Amigo City Centre Hotel v Praze

Klíčová slova: Amigo City Centre Hotel ,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 20. z??? 2012

Popis: Amigo City Centre se nachází v centru Prahy, 10 minut pěšky od Národního muzea, Václavského náměstí a Kongresového centra. Nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, minibarem, zařízením na přípravu čaje a kávy a bezpečnostní schránkou.K hotelu patří restaurace, bar a menší zahrada s útulnou venkovní terasou. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu, která zahrnuje teplá i studená jídla a tradiční domácí pečivo.Věnujte prosím pozornost informaci, že hotel nabízí speciální pokoje pro osoby s tělesným postižením a že je celý hotel bezbariérový.

Web: www.amigo-city-centre-hotel.hotel-v-praze.com

Další související informace

HOTEL GONDOLA v Plzni

HOTEL GONDOLA ,ubytování v – Čtyřhvězdičkový Wellness Hotel Gondola se nachází přímo pod plzeňským náměstím Republiky.Hotel Gondola v Plzni má k dispozici 20 klimatizovaných pokojů - 2 jednolůžkové a 18 dvoulůžkových, z toho 12 double a 6 twin.Hosté mají možnost využití přístupu na internet zdarma a samozřejmostí je zajištění jejich mobility prostřednictvím smluvní taxi služby.Před hotelem je parkoviště vyhrazené pro hotelové hosty. Součástí hotelového komplexu je i nově vybudované Wellness centrum Gondola.

HOTEL VM Přelouč v Přelouči

HOTEL VM Přelouč ,ubytování v – Hotel V+M patří mezi ty hotely na pardubicku , které nabízí ubytování za příznivou cenu. Hotel je situován v poklidném prostředí poblíž centra Přelouče cca 15 km od Pardubic. Stejně jako jiné hotely, nabízíme i my v hotelu jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové pokoje pro ubytování. Ubytování v hotelu je v tříhvězdičkové kvalitě. Součástí hotelového pokoje je koupelna s vlastním sociálním zařízením a barevný televizor. Kapacita našeho restauračního zařízení je 70 míst.

Hotel Helios v Lipové-lázních

Hotel Helios ,ubytování v Lipové-lázních – Hotel Helios je nově vybudovaný wellness komplex v Jeseníkách . Nabízí celoroční komfortní ubytování v pokojích i apartmánech, velkou restauraci s dvěma salónky a venkovní terasou, rozsáhlé welness centrum, konferenční prostory, volnočasové aktivity i velkou hotelovou zahradu. Hotel Helios se nachází v obci Lipová-lázně jen 5 km vzdálené od Lázeňského města Jeseník. Nabízí výberné podmínky pro skloubení sportovní a wellness rekreace.

Načítání trvalo 3.4532 sekund.