+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Amigo City Centre Hotel v Praze

Klíčová slova: Amigo City Centre Hotel ,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 20. z??? 2012

Popis: Amigo City Centre se nachází v centru Prahy, 10 minut pěšky od Národního muzea, Václavského náměstí a Kongresového centra. Nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, minibarem, zařízením na přípravu čaje a kávy a bezpečnostní schránkou.K hotelu patří restaurace, bar a menší zahrada s útulnou venkovní terasou. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu, která zahrnuje teplá i studená jídla a tradiční domácí pečivo.Věnujte prosím pozornost informaci, že hotel nabízí speciální pokoje pro osoby s tělesným postižením a že je celý hotel bezbariérový.

Web: www.amigo-city-centre-hotel.hotel-v-praze.com

Další související informace

GREEN INN Hotel v Ostravici

GREEN INN Hotel ,ubytování v Ostravici – Hotel Green Inn je umístěn v srdci Golf & Ski Resortu a poskytuje svým návštěvníkům fascinující výhledy na beskydské údolí. Komplex šesti budov se nachází v těsné blízkosti golfového hřiště. Roubeným vzhledem navazuje na zázemí golfového klubu s restaurací. - více 27 prostorných pokojů vybavených přírodními materiály navodí pocit domácího prostředí, kde každý pečlivě připravený detail řekne „právě jste přijeli“. Hotelové pokoje nabídnou ve třech kategoriích komfortní způsob trávení dovolené i pořádání firemních pobytových akcí.

Hotel Rusava v Rusavě

Hotel Rusava ,ubytování v Rusavě – Hotel Rusava se nachází v nádherné přírodní lokalitě Hostýnských vrchů nad obcí Rusava.V hotelu I. je k dispozici 28 standartních pokojů se soc.zařízením TV satelite, ručníky ,župany, hotelová kometika a 3 apartmany (obývací pokoj , ložnice) z toho jeden s whirpool vanou pro 2 osoby . Pokoje jsou nekuřácké , část s balkonem . Ve společných prostorách je k dispozici WiFi zdarma .Hotelová restaurace odbržela známku Cech Specialit . Hotelový hosté mají možnost čerpání polo nebo plné penze.V hotelu je k dispozici výtah.

Načítání trvalo 0.0675 sekund.