+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Amirandes Suites

Klíčová slova: Amirandes Suites, luxusní apartmány, apartmány, Ře

E-mail: amirandessuites-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. srpna 2011

Popis: Hotel nabízí velmi luxusní ubytování v exklusivním hotelu. Amirandes Suites se nachází přímo u moře. Luxusní ubytování se nachází v Řecku. Apartmány Amirandes Suites nabízí dokonalou dovolenou u moře.

Web: www.amirandessuites.cz/

Další související informace

Chorvatsko apartmány

Chorvatsko apartmány, ubytování, dovolená – Zajišťujeme dovolenou i ubytování v apartmánech, vilách, hotelích, majácích a penzionech v regionu Chorvatsko. Nabízíme i dovolenou formou last minute, dále i ubytování v soukromí: Istrie, Kvarner, Dalmácie. Zajišťujeme také pronájem plachetnic.

Apartmány Chorvatsko ubyt

chorvatsko apartmány, ubytování v chorvatsku, – Jsme cestovní agentura. Specializujeme se na Chorvatsko. Nabízíme ubytování v Chorvatsku v soukromých apartmánech blízko Jaderského moře. Všechny námi nabízené apartmány máme prověřené a můžeme Vám je doporučit. Apartmány jsou plně vybavené, mají svoji vybavenou kuchyňku, sociální zařízení, terasu nebo balkon. Ke každému apartmánu je k dispozici parkovací místo přímo u objektu. Smlouvy uzavíráme přímo s majiteli bez dalších prostředníků. Nabízíme ubytování v těchto oblastech: Istrie, Kvarner, Severní Dalmácie, Střední Dalmácie, Jižní Dalmácie. Chorvatské ostrovy: Krk, Pag, Ugljan, Pašman, Čiovo, Mljet a poloostrov Pelješac. Klijenti od nás obdrží turistickou mapu zdarma. S námi je Chorvatsko Vaše.

Dlouhý apartman v Jestřebí

apartmány, Dlouhyapartman, ubytování, Jstřebí, – Stylově zrekonstruovaný apartmánový dům se nachází v malebné vesničce Jestřebí s příjemnou atmosférou českého venkova. Umístění domu nabízí využití možnosti které poskytuje Máchova jezero (5 km) vyhlášené svými borovými háji.

Načítání trvalo 0.0795 sekund.