+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AMITOURS

Klíčová slova: Poznávací zájezdy

E-mail: hanastiburkova@amitours.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. kv?tna 2011

Popis: Specialista na zájezdy do Švýcarska. Poznávací zájezdy a pobyty s výlety. Zájezdy jsou vedeny zkušenými průvodci, kteří danou oblast dobře znají a jsou klientům k dispozici v maximální možné míře. Cestovní kancelář je dle zákona č.159/1999Sb. pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali.

Web: www.amitours.cz

Další související informace

Poznávací zájezdy a pobyt

poznávací zájezdy, poznávací pobyty, poznání, poby – Objevte ideální místo pro strávení volných dnů, vyberte si jednu z evropských destinací pro poznávací zájezd. Vše od Paříže až po řím. Ideální pro víkendové pobyty případně prodloužený víkend. Objevte ideální místo pro strávení volných dnů, vyberte si jednu z evropských destinací pro poznávací zájezd. Vše od Paříže až po řím. Ideální pro víkendové pobyty případně prodloužený víkend.

CK JH Travel

Poznávací zájezdy, Turistické zájezdy, Školní záje – Cestovní kancelář JH Travel, která se zabývá pořádáním poznávacích, školních a turistických zájezdů především do ČR, Německa a Rakouska. Naší prioritou je maximálně spokojený zákazník, který požaduje preciznost a kvalitu a také ji od nás dostane.

Eurovíkend Londýn

eurovíkend londýn – Eurovíkend v Londýně, v hlavním městě Spojeného království Velké Británie a Severního Irska je bohatý na objevování kosmopolitního města plného pozoruhodných míst. V rámci eurovíkendu Londýn nabízí návštěvu Buckinghamského paláce, muzea, Tower Bridge či krásné parky.

Načítání trvalo 0.0951 sekund.