+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AMITOURS

Klíčová slova: Poznávací zájezdy

E-mail: hanastiburkova@amitours.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. kv?tna 2011

Popis: Specialista na zájezdy do Švýcarska. Poznávací zájezdy a pobyty s výlety. Zájezdy jsou vedeny zkušenými průvodci, kteří danou oblast dobře znají a jsou klientům k dispozici v maximální možné míře. Cestovní kancelář je dle zákona č.159/1999Sb. pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali.

Web: www.amitours.cz

Další související informace

Poznávací zájezdy a pobyt

poznávací zájezdy, poznávací pobyty, poznání, poby – Objevte ideální místo pro strávení volných dnů, vyberte si jednu z evropských destinací pro poznávací zájezd. Vše od Paříže až po řím. Ideální pro víkendové pobyty případně prodloužený víkend. Objevte ideální místo pro strávení volných dnů, vyberte si jednu z evropských destinací pro poznávací zájezd. Vše od Paříže až po řím. Ideální pro víkendové pobyty případně prodloužený víkend.

Poznávací zájezdy Paříž

poznávací zájezdy, francie, paříž, silvestr – Jsme specialisté na poznávací zájezdy do Paříže. Nabízíme také zájezdy o vánočních svátcích a Silvestr. poznávací zájezdy, francie, paříž, silvestr. Nespíme v hotelech F-1, spíme v pokojích s vlastním příslušenstvím. Zárukou kvality jsou profesionální průvodci.

Poznávací zájezdy Řím

poznávací zájezdy, itálie, řím, silvestr – Jsme specialisté na poznávací zájezdy do Říma. Nabízíme také zájezdy o vánočních svátcích a Silvestr. Nespíme v hotelech F-1, spíme v pokojích s vlastním příslušenstvím. Zárukou kvality jsou profesionální průvodci.

Načítání trvalo 0.2269 sekund.