+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AMITOURS

Klíčová slova: Poznávací zájezdy

E-mail: hanastiburkova@amitours.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. kv?tna 2011

Popis: Specialista na zájezdy do Švýcarska. Poznávací zájezdy a pobyty s výlety. Zájezdy jsou vedeny zkušenými průvodci, kteří danou oblast dobře znají a jsou klientům k dispozici v maximální možné míře. Cestovní kancelář je dle zákona č.159/1999Sb. pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali.

Web: www.amitours.cz

Další související informace

Poznávací zájezdy

poznávací zájezdy – Poznávací zájezdy, které potěší mnoho cestovatelů. Na stránkách poznávací zájezdy najdete pestrou nabídku krásných míst v Evropě i mimo ni, které stojí za navštívení. Divoká příroda, kulturní a historické památky nebo galerie a muzea, záleží, co máte rádi

HOTEL ORLÍK v Teplicích nad Metují

HOTEL ORLÍK ,ubytování v Teplicích nad – Ubytování v Hotelu Orlík přímo u vstupu do Teplického skalního města. Hotel Orlík je po nedávné rekonstrukci,všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a wc s možností TV a WIFI.Parkování a rekreační poplatek již v ceně.Vlaková i autobusová zastávka do 100m.Hotel je vzdálen 150 m. od vstupu do skal.Stravování je zajištěno v naší restauraci s celodenním provozem.Pobyt i stravování za rozumné ceny.Výborná kuchyně a velký výběr nápojů.

Poznávací zájezdy Řím

poznávací zájezdy, itálie, řím, silvestr – Jsme specialisté na poznávací zájezdy do Říma. Nabízíme také zájezdy o vánočních svátcích a Silvestr. Nespíme v hotelech F-1, spíme v pokojích s vlastním příslušenstvím. Zárukou kvality jsou profesionální průvodci.

Načítání trvalo 0.0608 sekund.