+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anděl Apartmány v Praze

Klíčová slova: Anděl Apartmány,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 8. kv?tna 2012

Popis: Anděl Apartmány se nachází v bezprostřední blízkosti nákupního centra NOVÝ SMÍCHOV. Nabízíme ubytování ve 13 prostorných apartmánech, vybavených lcd televizí, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a lednicí. WC a sprcha je součástí každého apartmánu.Ve všech prostorách je možnost zdarma připojení bezdrátového internetu - wifi. Příjemný personál recepce vám zajistí poznávací a okružní jízdy, vstupenky do galerií, divadel apod jízdy, vstupenky do galerií, divadel apod .

Web: www.andel-apartmany.ubytovani-v-praze.com

Další související informace

Hotel Bouda v České Metuji

Hotel Bouda,ubytování v České – Hotel leží ve středu CHKO Broumovsko s možnostmi výletů do okolí po Polsku, 5 minut od železniční zastávky. Trasa: Týniště nad Orlicí -Meziměstí.Ubytování:34 lůžek ve 2 až 4-lůžkových pokojích ,vhodné pro školy v přírodě, školní výlety apod.Nabízíme:domácí kuchyně ,možnost ubytování se zvířaty,parkoviště před hotelem,možnost rybolovu,půjčovna kol .

FONTÁNA Hotel Luhačovice v Luhačovicích

FONTÁNA Hotel Luhačovice ,ubytování v – Hotel Fontána v Luhačovicích naleznete v prostředí lesoparku v údolí říčky Olšavy a současně nedaleko lázeňského centra a Luhačovické přehrady.Hotel Fontána v Luhačovicích má celkovou kapacitu hotelu 280 lůžek v komfortně zařízených 129 pokojích.Hotel Fontána v Luhačovicích je pro individuální hosty provozován jako BED & BREAKFAST – snídaně kontinentální rozšířená a občerstvení na recepci. Obědy - večeře jsou podávány individuálně v blízké restauraci.Hosté hotelu Fontána v Luhačovicích mohou navštívit Medical centrum nebo Lázně Luhačovice (koupele, masáže, sauny aj.). Veškeré lázeňské a wellnes procedury jsou zajišťovány v partnerském lázeňském domu Praha (cca 600 m).

Hotel St.Anna v Božím Daru

Hotel St.Anna,ubytování v Božím Daru – Hotel St. Anna na Božím Daru se nachází na náhorní planině v centru Krušných hor, na státní hranici s Německem a je jedním z významných středisek zimních sportů.Celková kapacita hotelu je 45 lůžek v 1 třílůžkovém pokoji, v 10 dvoulůžkových pokojích, jednom jednolůžkovém a v 5 rodinných pokojích. Pokoje hotelu jsou vybaveny televizemi se satelitním příjmem. Všechny pokoje mají vlastní sprchu nebo vanu a WC. Restaurant je charakteristický svým bohatým jídelním lístkem, ve kterém najdete tradiční pokrmy české i mezinárodní kuchyně,Hosté hotelu St. Anna na Božím Daru mají k dispozici WIFI připojením k internetu.

Načítání trvalo 0.1348 sekund.