+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anděl Apartmány v Praze

Klíčová slova: Anděl Apartmány,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 8. kv?tna 2012

Popis: Anděl Apartmány se nachází v bezprostřední blízkosti nákupního centra NOVÝ SMÍCHOV. Nabízíme ubytování ve 13 prostorných apartmánech, vybavených lcd televizí, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a lednicí. WC a sprcha je součástí každého apartmánu.Ve všech prostorách je možnost zdarma připojení bezdrátového internetu - wifi. Příjemný personál recepce vám zajistí poznávací a okružní jízdy, vstupenky do galerií, divadel apod jízdy, vstupenky do galerií, divadel apod .

Web: www.andel-apartmany.ubytovani-v-praze.com

Další související informace

Lázeňský penzion Palacký v Konstantinových Lázních

Lázeňský penzion Palacký,ubytování v – Nabízíme ubytování v 16 dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, televizorem, ledničkou, rádiem a telefonem. Nabízíme ubytování v lázeňském penzionu Palacký s celkovou kapacitou 33 osob na okraji lázeňské obce Konstantinovy Lázně.

Hotel FLORA v Mariánských Lázních

Hotel FLORA,ubytování v Mariánských – Hotel nabízí svým klientům 69 moderních dvoulůžkových pokojů. Hotel se nachází přímo v centru lázeňské čtvrti, padesát metrů od kolonády a pramenů. Nedílnou součástí Hotelu Flora *** je léčebné oddělení, kde si hosté mohou domluvit léčebný program nebo jen využívat léčebných procedur. Dnes Hotel Flora *** nabízí standard tříhvězdičkové kategorie. Nedílnou součástí Hotelu Flora *** je léčebné oddělení, kde si hosté mohou domluvit léčebný program nebo jen využívat léčebných procedur .

penzion POHODA apartmány v České Vsi

penzion POHODA apartmány,ubytování v České – Apartmány se nachází v krásném údolí na úpatí pohoří Hrubého Jeseníku a začínajících Rychlebských hor, pod Priessnitzovými lázněmi a rozhlednou Zlatý Chlum Popis objektu: Ubytování v rodinném penzionu s dvěma samostatnýma dvoupokojovýma apartmány. Každé AP 2 - 4 os. vl.vchod z obyt. zahrady, ložnici s manželskou postelí + pokoj s kuchyňským koutkem, DVD, SAT a rozkládací postelí. Kuchyňský kout je v každém apartmá vybavený ledničkou s mrazničkou, mikrovlnou troubou , varnou konvicí, dvouvařičem, nádobím, a sušákem na prádlo + koupelnu se sprchovým koutem, WC, umyvadlem. V recepci turistické poradenství, internet, Skype zdarma.Pobyt s domácím zvířetem: Je možný .

Načítání trvalo 2.3498 sekund.