+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Andreas Rühl

Klíčová slova: zimní dovolená, lyžarský, zájezd, lyžování

E-mail: webkataloge@traveltrex.com

Datum vloľení do katalogu: 23. z??? 2010

Popis: SnowTrex nabízí výhodné zimní zájezdy do více než 100 středisek v alpských zemích. Ve většině týdenních pobytů je v ceně zahrnuto ubytování a 6denní skipas. V každém středisku na vás čeká pestrá nabídka ubytovacích zařízení od jednoduchých studií až po komfortní hotely. Zájezdy si můžete přímo objednat přes internet. Skvělé ceny a atraktivní zájezdy a pohodlná objednávka – to je záruka báječné zimní dovolené.

Web: www.snowtrex.cz/

Další související informace

Moře Dovolená.cz

moře, dovolená, zájezd, zájezdy, léto, levně – V online průvodci MořeDovolená.cz naleznete více než 10 000 pobytových, poznávacích či sportovních zájezdů od více než 200 pojištěných a prověřených českých a slovenských cestovních kanceláří. Zájezdy od cestovních kanceláří jako Exim Tours, Čedok, Sunny Days, Fischer, Firo-tour, Blue Style, Kovotour Plus, Medina Tours, Alexandria, Vítkovice Tours, Eso Travel, Suntimes Tour a mnoho dalších.

Zimní dovolená v Alpách

zimní dovolená, Alpy, lyžařská střediska, zájezdy – Nabízíme širokou nabídku zimních dovolených. Najdete u nás levné ubytování v nejkrásnějších lyžařských střediscích Rakouska, Francie a Itálie. U vybraných zájezdů skipas v ceně. Užijte si luxusní zimní dovolenou v Alpách bez front u lanovek s nádhernýou přírodou a prázdnými sjezdovkami.

Kam na dovolenou - blog,

dovolená, zájezd, cestování – Země nabízí neskutečná místa. Podívejte se kam všude se můžete vydat a co vás čeká na nejbáječnějších místech světa. Od klasický destinací jako Chorvatsko a Itálie až po méně známé destinace jako Oceánie.

Načítání trvalo 0.0620 sekund.