+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Andreas Rühl

Klíčová slova: zimní dovolená, lyžarský, zájezd, lyžování

E-mail: webkataloge@traveltrex.com

Datum vloľení do katalogu: 23. z??? 2010

Popis: SnowTrex nabízí výhodné zimní zájezdy do více než 100 středisek v alpských zemích. Ve většině týdenních pobytů je v ceně zahrnuto ubytování a 6denní skipas. V každém středisku na vás čeká pestrá nabídka ubytovacích zařízení od jednoduchých studií až po komfortní hotely. Zájezdy si můžete přímo objednat přes internet. Skvělé ceny a atraktivní zájezdy a pohodlná objednávka – to je záruka báječné zimní dovolené.

Web: www.snowtrex.cz/

Další související informace

Prima dovolená

rafting, dovolená, Alpy, zájezd, fotky, videa – Fotogalerie a videa z dovolené nejen v Alpách. Rakousko, Švýcarsko, Itálie a Francie.Fotogalerie a videa z dovolené nejen v Alpách. Rakousko, Švýcarsko, Itálie a Francie. Fotogalerie a videa z dovolené nejen v Alpách. Rakousko, Švýcarsko, Itálie a Francie.

Dovolená Garida

zájezd, dovolená, NHL, Fotbal – on-line prodej zájezdů do celého světa, zájezdy za sportem, poznávací a pobytové zájezdy.on-line prodej zájezdů do celého světa, zájezdy za sportem, poznávací a pobytové zájezdy.on-line prodej zájezdů do celého světa, zájezdy za sportem, poznávací a pobytové zájezdy

Zimní dovolená v Alpách

zimní dovolená, Alpy, lyžařská střediska, zájezdy – Nabízíme širokou nabídku zimních dovolených. Najdete u nás levné ubytování v nejkrásnějších lyžařských střediscích Rakouska, Francie a Itálie. U vybraných zájezdů skipas v ceně. Užijte si luxusní zimní dovolenou v Alpách bez front u lanovek s nádhernýou přírodou a prázdnými sjezdovkami.

Načítání trvalo 0.0642 sekund.