+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Andreas Rühl

Klíčová slova: zimní dovolená, lyžarský, zájezd, lyžování

E-mail: webkataloge@traveltrex.com

Datum vloľení do katalogu: 23. z??? 2010

Popis: SnowTrex nabízí výhodné zimní zájezdy do více než 100 středisek v alpských zemích. Ve většině týdenních pobytů je v ceně zahrnuto ubytování a 6denní skipas. V každém středisku na vás čeká pestrá nabídka ubytovacích zařízení od jednoduchých studií až po komfortní hotely. Zájezdy si můžete přímo objednat přes internet. Skvělé ceny a atraktivní zájezdy a pohodlná objednávka – to je záruka báječné zimní dovolené.

Web: www.snowtrex.cz/

Další související informace

Felicity Hotels, Špindler

dovolená, zimní sporty, sněžka, ubytování, krkonoš – Hotel Sněžka, Hotel Grand, Grand Apartments: komfortní ubytování v centru s výhledem na údolí sv. Petra. Akční nabídky, wellness, firemní akce. Špindlerův Mlýn a Krkonoše patří k top lokalitám, kde se dá strávit příjemná dovolená na horách.

Dovolená Garida

zájezd, dovolená, NHL, Fotbal – on-line prodej zájezdů do celého světa, zájezdy za sportem, poznávací a pobytové zájezdy.on-line prodej zájezdů do celého světa, zájezdy za sportem, poznávací a pobytové zájezdy.on-line prodej zájezdů do celého světa, zájezdy za sportem, poznávací a pobytové zájezdy

Last minute eshop

zimní dovolená, letní dovolená, exotická dovolená, – Exotika a letní dovolená jsou takřka spojené nádoby. Každý z nás sní o exotické dovolené a určitě by rád navštívil některé z proslulých sluncem provoněných míst.Exotika a letní dovolená jsou takřka spojené nádoby. Každý z nás sní o exotické dovolené a určitě by rád navštívil některé z proslulých sluncem provoněných míst, jako je třeba Karibik, Maledivy či Seychely se svou panenskou přírodou.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.