+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Angelus Pension v Olomouci

Klíčová slova: Angelus Pension,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 12. prosince 2012

Popis: Pension Angelus se nachází přímo v historickém jádru města Olomouce.Penzion nabízí ubytování v pokojích, které jsou vybaveny stylovým nábytkem z masivního dřeva. Každý pokoj má vlastní koupelnu a toaletu, televizi se satelitním příjmem, kout k odpočinku a samozřejmostí je i internetové připojení WI-FI. Pension Angelus nabízí pouze snídaně probíhající formou snídaňových menu a jsou již zahrnuty v ceně ubytování. Na oběd a večeři si v Olomouci můžete zajít do restaurací, které se nachází nejen v okolí hotelu. Pension disponuje uzavřeným parkovištěm.Po domluvě je možné zajistit rezervaci do Svatováclavských pivních lázní či vstupenky na různé kulturní akce v Olomouci nebo zajištění rezervace míst při plavbě Olomoucí na raftech.

Web: www.penzion-angelus-v-olomouci.ubytovani-rezervace.net

Další související informace

OREA Hotel Voroněž 2 v Brně

OREA Hotel Voroněž 2,ubytování v Brně – OREA Hotel Voroněž II je umístěn v těsné blízkosti brněnského výstaviště ve středu města Brna.Hotel disponuje 220 lůžky ve 110 pokojích. Vybavení - koupelna, WC, vysoušeč vlasů, telefon s přímou volbou, TV se satelitem, . V apartmánu je obývací pokoj a samostatná ložnice, minimálně pro dvě osoby, psací stůl nebo psací deska s lampičkou, sedací kout a minibar. Hotel má pokoj s bezbariérovým řešením - Plnohodnotný pokoj pro handicapované hosty .Hosté mohou navštívit restauraci "Pálava" se 2 salónky. Restaurace vaří jídla místní a mezinárodní kuchyně podávaná v příjemném domácím prostředí.

Hotel Černigov v Hradci Králové

Hotel Černigov,ubytování v Hradci – Hotel Černigov se nalézá v samém centru Hradce Králové, v bezprostřední blízkosti hlavního nádraží. Hotel poskytuje vysokou úroveň ubytovacích, konferenčních i cateringových služeb.Hotel má 200 pokojů z nichž v nedávné době prošlo 63 celkovou rekonstrukcí. Na těchto nově vybavených pokojích máte možnost využívat bezdrátové připojení k internetu. Každý pokoj hotelu je vybaven koupelnou se sociálním zařízením, telefonem s přímou volbou a televizí se satelitním příjmem. Hotel Černigov má hotelovou restauraci s 220 místy a vyhlášenou kuchyní .Lobby bar se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů Vám nabídne přijemné posezení.Při rodinných dovolených jistě oceníte možnost ubytovat se zde i se svým zvířecím miláčkem.

Penzion Vyhlídka v Železné Rudě

Penzion Vyhlídka,ubytování v Železné Rudě – Rodinný penzion Vyhlídka najdete v obci Hojsova Stráž nedaleko od Železné Rudy, v klidném a romantickém prostředí šumavských lesů na okraji Národního parku Šumava.Penzion nabízí ubytování 2,3,4 lůžkové pokoje. Na pokojích je teplá a studená voda pro potřeby ranní hygieny, zrekonstruované koupelny, WC a televizor jsou společné na patře. Penzion Vyhlídka nabízí i ubytování v pokojích s vlastní sprchou, WC a televizí, jedná se o jeden čtyřlůžkový pokoj a o dvoupokojový apartmán 4 a 2 lůžka - vhodné pro rodiny. Penzion nabízí ubytování se snídaní či polopenzí, v penzionu nelze vařit individuálně. K dispozici je celodenně restaurace, Internetové připojení je samozřejmostí.

Načítání trvalo 3.1264 sekund.