+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Angelus Pension v Olomouci

Klíčová slova: Angelus Pension,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 12. prosince 2012

Popis: Pension Angelus se nachází přímo v historickém jádru města Olomouce.Penzion nabízí ubytování v pokojích, které jsou vybaveny stylovým nábytkem z masivního dřeva. Každý pokoj má vlastní koupelnu a toaletu, televizi se satelitním příjmem, kout k odpočinku a samozřejmostí je i internetové připojení WI-FI. Pension Angelus nabízí pouze snídaně probíhající formou snídaňových menu a jsou již zahrnuty v ceně ubytování. Na oběd a večeři si v Olomouci můžete zajít do restaurací, které se nachází nejen v okolí hotelu. Pension disponuje uzavřeným parkovištěm.Po domluvě je možné zajistit rezervaci do Svatováclavských pivních lázní či vstupenky na různé kulturní akce v Olomouci nebo zajištění rezervace míst při plavbě Olomoucí na raftech.

Web: www.penzion-angelus-v-olomouci.ubytovani-rezervace.net

Další související informace

Stripter v brne - mr. mar

pansky striptyz brno , stripter brno , striptyz v – Nabízím pánský striptýz v Brně a celé Jižní Moravě , Pro Vaše večírky,firemní oslavy, rozlučky ze svobodou , také i na diskotéky . Lokality: Vyškov,Boskovice,Blansko,Břeclav,Znojmo, Hodonín,Pohořelice,Moravský krumlov, Tisnov,Rosice,Hustopece ,Kyjov,Bucovice,Olomouc. Dále také zajistím dámský striptýz.

Penzion U pivovaru v Českém Krumlově

Penzion U pivovaru, ubytování v Českém Krumlově – Pension "U Pivovaru" najdete v samém historickém centru Českého Krumlova, na klidném místě v blízkosti hlavní zámecké brány. Tři stylově zařízené prostorné apartmány nabízí ideální možnost pro strávení romantického pobytu v historické perle Jižních Čech.

Načítání trvalo 0.0790 sekund.