+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anglia

Klíčová slova: anglie, hrady, zamky, památky, krajiny

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2010

Popis: Anglie je největší a nejlidnatější země Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Zahrnuje jižní dvě třetiny ostrova Velká Británie. Na severu hraničí se Skotskem, na západě pak s Walesem, jinak ji obklopuje moře.

Web: www.anglia.cz

Další související informace

I-cestovani.cz

Ubytování, Restaurace, Obce, Kultura, Sport, Hrady – I-cestování je souhrnným turistickým průvodce po České a Slovenské republice s množstvím doplňujících informací, jak aktivně trávit volný čas. I-cestování Vám dává příležitost být v centru dění. Buďto jako Divák, který na stránkách i-cestování najde nejrůznější možnosti, informace, rady a tipy spojené s cestováním, ubytováním, kulturou duše, těla v naší matičce zemi, či na Slovensku a do budoucna i v celé střední Evropě. Či přímo jako Aktér dávající právě tyto nejrůznější příležitosti divákům na odiv. Tak, aby se všichni doslechli a dozvěděli, jak je městečko Puntíkov, a že tam u Hrubčínů na statku tento víkend pořádají vepřové hody!

Jihočeská fotogalerie

Fotogalerie,fotografie,fotky,hrady, zámky,Řecko – Fotogalerie nejen Jižních Čech ale zajímavých míst z celé České Republiky a Moravy. Dále fotografie Řeckách ostrovů Rhodos a Korfu, západy slunce a dále fotografie cestování lodí a cestování letadlem.

Zájezd do Paříže

Paříž, zájezd, do, tipy, památky, fotky, doporučen – Informace, rady, tipy pro zájezd a pobyt v Paříži. Stručný průvodce po hlavních památkách, tipy, co neminout, co zkusit a jak si Paříž co nejlépe užít. Seznam aktuálních nabídek zájezdu do Paříže od českých cestovních kanceláří.

Načítání trvalo 0.0690 sekund.