+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anglii

Klíčová slova: anglie, hrady, zamky, památky, krajiny

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2010

Popis: Dějiny Anglie jsou podobné dějinám Británie do doby vpádu Sasů. V prehistorickém období byl postaven komplex menhirů a kamenných kruhů ve Stonehenge. V době rozkvětu Říše římské ovládali Británii Římané.

Web: www.anglii.biz

Další související informace

ABC na cesty.cz

cestování, turistika, památky, ubytování, akce – Rozsáhlý informační portál o cestování po České republice, poskytující komplexní informace o městech a obcích, turistických cílech, formách turistiky, ubytovacích a stravovacích zařízeních, využití volného času a dalších služeb cestovního ruchu.

I-cestovani.cz

Ubytování, Restaurace, Obce, Kultura, Sport, Hrady – I-cestování je souhrnným turistickým průvodce po České a Slovenské republice s množstvím doplňujících informací, jak aktivně trávit volný čas. I-cestování Vám dává příležitost být v centru dění. Buďto jako Divák, který na stránkách i-cestování najde nejrůznější možnosti, informace, rady a tipy spojené s cestováním, ubytováním, kulturou duše, těla v naší matičce zemi, či na Slovensku a do budoucna i v celé střední Evropě. Či přímo jako Aktér dávající právě tyto nejrůznější příležitosti divákům na odiv. Tak, aby se všichni doslechli a dozvěděli, jak je městečko Puntíkov, a že tam u Hrubčínů na statku tento víkend pořádají vepřové hody!

Kempy v České Republice Travelguide.cz

kempy, hotely, pamatky – Vyhledejte si kemp spolu s památkami a turistickými zajímavostmi ve vašem okolí pomocí jednoduché klikací mapy ČR. Vyhledat si můžete samozřejmě i hotel nebo penzion, vyhledávání je jednoduché a intuitivní.

Načítání trvalo 1.0737 sekund.