+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anglii

Klíčová slova: anglie, hrady, zamky, památky, krajiny

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2010

Popis: Dějiny Anglie jsou podobné dějinám Británie do doby vpádu Sasů. V prehistorickém období byl postaven komplex menhirů a kamenných kruhů ve Stonehenge. V době rozkvětu Říše římské ovládali Británii Římané.

Web: www.anglii.biz

Další související informace

I-cestovani.cz

Ubytování, Restaurace, Obce, Kultura, Sport, Hrady – I-cestování je souhrnným turistickým průvodce po České a Slovenské republice s množstvím doplňujících informací, jak aktivně trávit volný čas. I-cestování Vám dává příležitost být v centru dění. Buďto jako Divák, který na stránkách i-cestování najde nejrůznější možnosti, informace, rady a tipy spojené s cestováním, ubytováním, kulturou duše, těla v naší matičce zemi, či na Slovensku a do budoucna i v celé střední Evropě. Či přímo jako Aktér dávající právě tyto nejrůznější příležitosti divákům na odiv. Tak, aby se všichni doslechli a dozvěděli, jak je městečko Puntíkov, a že tam u Hrubčínů na statku tento víkend pořádají vepřové hody!

Přehled českých památek

hrad, hrady, zámek, památky, zřícenina, české hrad – Rozsáhlý přehled českých zajímavých památek – hradů, zámků, zřícenin a dalších. U každého objektu najdete podrobný popis se zajímavostmi, fotogalerii, mapu, kontakty. Najdete zde také ubytování a další služby v blízkém okolí.

Zájezd do Paříže

Paříž, zájezd, do, tipy, památky, fotky, doporučen – Informace, rady, tipy pro zájezd a pobyt v Paříži. Stručný průvodce po hlavních památkách, tipy, co neminout, co zkusit a jak si Paříž co nejlépe užít. Seznam aktuálních nabídek zájezdu do Paříže od českých cestovních kanceláří.

Načítání trvalo 0.0775 sekund.