+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anglii

Klíčová slova: anglie, hrady, zamky, památky, krajiny

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2010

Popis: Dějiny Anglie jsou podobné dějinám Británie do doby vpádu Sasů. V prehistorickém období byl postaven komplex menhirů a kamenných kruhů ve Stonehenge. V době rozkvětu Říše římské ovládali Británii Římané.

Web: www.anglii.biz

Další související informace

ABC na cesty.cz

cestování, turistika, památky, ubytování, akce – Rozsáhlý informační portál o cestování po České republice, poskytující komplexní informace o městech a obcích, turistických cílech, formách turistiky, ubytovacích a stravovacích zařízeních, využití volného času a dalších služeb cestovního ruchu.

Turistika a cestování

turistika, cestování, památky, dovolená – Rozsáhlý přehled českých turistických lokalit – hrady a zámky,příroda, volný čas a spousty dalších. U každého objektu najdete podrobný popis, fotogalerii, mapu a kontakty. Najdete zde také přehled ubytování a další služby v blízkém okolí.

Průvodce Londýnem

rekreace,ubytování,londýn,anglie – Online průvodce Londýnem spolu s radami na cesty do Anglie. Praktické informace při cestě do Anglie. Tradiční anglická kuchyně spolu tipy na výlety do nejzajímavějších částí Anglie. Hodí se nejen na cesty ale také pro čtení ve chvílích volna.

Načítání trvalo 0.3201 sekund.