+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ANGUS FARM v Milči

Klíčová slova: ANGUS FARM ,ubytování v Milči,ubytovani,Mileč,

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervence 2012

Popis: Pension je vybudovaný v půdních prostorách restaurace v obci Soběsuky. Dle historického pojetí starého venkovského stavení byla zachována jednoduchost. Pro dokonalý pocit pobytu v přírodě jsou pokoje zbudovány ve srubovém stylu.Kromě sociálního zařízení, je samozřejmostí minibar s občerstvením zdarma, satelitní programy na LCD obrazovkách a připojení na internet, WiFi. Kapacita 18 osob skýtá dostatek soukromí. Společný prostor je tvořen zimní zahradou a letní terasou na jižní stranu, které jsou vhodné i jako prostor pro školení a pořádání seminářů.Parkovat je možno i uvnitř objektu.

Web: www.pension-angus-farm-v-milci.ubytovani-penzion.net

Další související informace

Penzion Otevřená náruč v Letovicích

Penzion Otevřená náruč ,ubytování v Letovicích – Nový rodinný penzion Otevřená náruč se nachází na uzavřeném pozemku o rozloze 2500 m2, v klidném prostředí s nádhernými rozhledy v chráněné krajinné oblasti Halasovo Kunštátsko nad městem Letovice. V blízkém okolí stojí za návštěvu především chráněná oblast Moravský kras. Penzion Otevřená Náruč nabízí ubytování pro 30 osob v jedno až pětilůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a barevnou televizí. Celý objekt je nekuřácký.

Pension STAG v Praze

Pension STAG ,ubytování v – Pension Stag Vám se nachází přímo v historickém centru necelých 200 metrů od Karlova mostu a několik minut chůze od Staroměstského náměstí, Malé Strany a dalších turisticky zajímavých lokalit. Pension Stag je vhodný pro ty návštěvníky, kteří ocení jeho jedinečnou polohu v samém srdci Prahy, ale i pro ty, kteří hledají zábavu a odreagování při procházkách nočním městem.Všechny pokoje jsou nově zrekonstruovány s vlastní koupelnou, wc a satelitní televizí. Pension je vhodný zejména pro mladší klientelu, nebráníme se ani anglické "stag" party. Vzhledem ke své poloze nabízí Pension bohaté kulturní vyžití.

Rezidence Náčkovice v Úštěku

Rezidence Náčkovice ,ubytování v Úštěku – Objekt kde můžete strávit svůj volný čas v absolutním klidu a soukromí se nachází v obci Náčkovice u Lovečkovic.Hlavní budova je určena k ubytování celkem 15 osob, obsahuje 5 ložnic s celkem 13 lůžky a 2 přistýlkami, 2 plně vybavené kuchyně, obývací pokoj, prosklenou lodžii a 2x sociální zázemí s prádelnou. Druhý objekt je společensko-relaxační a třetí je krytý bazén s hernou. Děti mohou strávit čas v herně, pánové u baru s dobrým pivem a dámy mohou relaxovat v sauně nebo ve vířivé hydromasážní vaně. V dalším zastřešeném objektu se můžete vykoupat ve vyhřívaném bazénu.Za povšimnutí stojí místa, která filmaři zvěčnili v mnoha filmech a pohádkách. Připomeňte si záběry třeba z filmů Kolja, Rebelové, Hlídač č. 47, Zámek v Čechách, Páni Kluci, pohádek Princ a Večernice, Dešťová víla a mnoha dalších.

Načítání trvalo 0.0597 sekund.