+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ANGUS FARM v Milči

Klíčová slova: ANGUS FARM ,ubytování v Milči,ubytovani,Mileč,

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervence 2012

Popis: Pension je vybudovaný v půdních prostorách restaurace v obci Soběsuky. Dle historického pojetí starého venkovského stavení byla zachována jednoduchost. Pro dokonalý pocit pobytu v přírodě jsou pokoje zbudovány ve srubovém stylu.Kromě sociálního zařízení, je samozřejmostí minibar s občerstvením zdarma, satelitní programy na LCD obrazovkách a připojení na internet, WiFi. Kapacita 18 osob skýtá dostatek soukromí. Společný prostor je tvořen zimní zahradou a letní terasou na jižní stranu, které jsou vhodné i jako prostor pro školení a pořádání seminářů.Parkovat je možno i uvnitř objektu.

Web: www.pension-angus-farm-v-milci.ubytovani-penzion.net

Další související informace

Hotel Lužan v Rumburku

Hotel Lužan ,ubytování v – Hotel Lužan se nachází přímo na historickém náměstí města Rumburk. Jeho vysoký prvotřídní standard (4 hvězdičky) je znatelný v každém ze 30 pro Vás komfortně zařízených pokojů.Večer jste vítáni v hotelovém baru. Hotel nabízí bistro pro malá občerstvení. Za hezkého počasí zve k návštěvě terasa hotelové restaurace. Hotel má k dispozici nekuřácké pokoje, kde se může ubytovat také váš čtyřnohý miláček (pokud si přejete tento pokoj, uveďte to prosím při rezervaci).Usnadnění hledání parkovacího místa: hotel nabízí parkovací místa (pouze zčásti zdarma).

Penzion V Podzámčí v Moravské Třebové

Penzion V Podzámčí ,ubytování v Moravské – Penzion V Podzámčí se nachází v Moravské Třebové v klidném romantickém prostředí sousedícím se zámeckým parkem a zámkem.Pokoje jsou běžně vybaveny vlastním sociálním zařízením sprchou, WC a umyvadlem .Penzion V Podzámčí v Moravské Třebové nabízí pro hosty stravování v nekuřácké restauraci. Pochutnat si můžete na domácí i mezinárodní kuchyni. Určitě budete spokojeni.Internetové připojení je samozřejmostí. Parkování u Penzionu.

Načítání trvalo 3.1852 sekund.