+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ANTIK CITY HOTEL

Klíčová slova: Hotely, Penziony, Ubytování, Česká Republika

E-mail: odkazy@spa.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2008

Popis: Luxusní, nově zrekonstruovaný hotel Antik City je situován v tiché uličce na Novém Městě v blízkosti Václavského náměstí, v samém srdci finančního a obchodního centra historické Prahy. Luxusní, nově zrekonstruovaný hotel Antik City je situován v tiché uličce na Novém Městě v blízkosti Václavského náměstí, v samém srdci finančního a obchodního centra historické Prahy.

Web: www.antikcity.hotel.cz/

Další související informace

Hotely Ostrava

hotely, ubytování, restaurace – Nabízíme vám přehledem hotelů města Ostravy. Naleznete zde ostravské hotely, jako jsou hotel Aron, Safari či Atom. Všechny hotely mají nejrychlejší dostupnost do všech částí města Ostravy ostravskou MHD či tramvají.

průvodce po Římě

Řím, letenky, ubytování, doprava po Římě, rozpočet – vše co potřebujete vědět před Vaši cestou do Říma. Památky, doprava z letiště, kalkulace rozpočtu, ubytování v Římě. Průvodce levným cestováním po Římě. Poradíme Vám jak co nejlevněji naplánovat Vaši dovolenou.

Pension U Lípy v Rovečném

Pension U Lípy,Rovečné, ubytování, – Pension U Lípy v Rovečné nabízí celoročně ubytování pro 34 osob, ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s nebo bez příslušenství. Trávíte-li dovolenou s rodinou či přáteli, jsou k dispozici originálně vybavené apartmány. K dispozici je parkoviště s 15ti místy a restaurace s vinárnou pro 35 osob.Místo, kde si můžete vychutnat nejen českou a moravskou kuchyni,

Načítání trvalo 0.0676 sekund.