+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ANTIK CITY HOTEL

Klíčová slova: Hotely, Penziony, Ubytování, Česká Republika

E-mail: odkazy@spa.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2008

Popis: Luxusní, nově zrekonstruovaný hotel Antik City je situován v tiché uličce na Novém Městě v blízkosti Václavského náměstí, v samém srdci finančního a obchodního centra historické Prahy. Luxusní, nově zrekonstruovaný hotel Antik City je situován v tiché uličce na Novém Městě v blízkosti Václavského náměstí, v samém srdci finančního a obchodního centra historické Prahy.

Web: www.antikcity.hotel.cz/

Další související informace

průvodce po Římě

Řím, letenky, ubytování, doprava po Římě, rozpočet – vše co potřebujete vědět před Vaši cestou do Říma. Památky, doprava z letiště, kalkulace rozpočtu, ubytování v Římě. Průvodce levným cestováním po Římě. Poradíme Vám jak co nejlevněji naplánovat Vaši dovolenou.

Hotel U brány v Uherském Brodě

hotel, U Brány, ubytování, Uherský Brod, – Hotel U Brány stojí v centru Uherského Brodu. Hotel U Brány v Uherském Brodě nabízí ubytování a kvalitní prostory pro obchodních jednání, rodinné oslavy, promoce, svatby a školení. Jedná se o samostatně stojící objekt, který ze zadní strany sousedí s městským parkem. Pro zaparkování odbočte těsně nad hotelem doprava, na vyhrazené bezplatné parkoviště hotelu. Parkovat lze i na hlavní cestě, přímo před hotelem U Brány v Uherském Brodě.

Pension U Lípy v Rovečném

Pension U Lípy,Rovečné, ubytování, – Pension U Lípy v Rovečné nabízí celoročně ubytování pro 34 osob, ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s nebo bez příslušenství. Trávíte-li dovolenou s rodinou či přáteli, jsou k dispozici originálně vybavené apartmány. K dispozici je parkoviště s 15ti místy a restaurace s vinárnou pro 35 osob.Místo, kde si můžete vychutnat nejen českou a moravskou kuchyni,

Načítání trvalo 0.0659 sekund.