+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ANTIK CITY HOTEL

Klíčová slova: Hotely, Penziony, Ubytování, Česká Republika

E-mail: odkazy@spa.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2008

Popis: Luxusní, nově zrekonstruovaný hotel Antik City je situován v tiché uličce na Novém Městě v blízkosti Václavského náměstí, v samém srdci finančního a obchodního centra historické Prahy. Luxusní, nově zrekonstruovaný hotel Antik City je situován v tiché uličce na Novém Městě v blízkosti Václavského náměstí, v samém srdci finančního a obchodního centra historické Prahy.

Web: www.antikcity.hotel.cz/

Další související informace

Ubytovací server

Hotely, penziony, chaty, chalupy, kempy, ubytovny – Katalog ubytování po celé České a Slovenské republice. V katalogu si můžete vybrat z komletního seznamu hotelů, penzionů, chat, chalup, kempů, ubytoven a hostelů, wellnes, kongresových a seminárních hotelů.

Penzion Benz v Třebíči

Penzion Benz, Třebíč, ubytování, – Penzion Benz v Třebíči nabízí hostům možnost ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích a dvou apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV a minilednicí.Majitelé penzionu Benz v Třebíči provozují v centru města restauraci Fórum, v moderním interiéru se usadí až 55 hostů.Penzion Benz se nachází v centru Třebíče.

Pension Vlasta Macounová v Chebu

Pension Vlasta Macounová, Cheb, ubytování, – K ubytování je připravený apartmán pro čtyři osoby s kuchyní včetně jídelny, koupelnou, obývacím pokojem (2 postele) a ložnicí (2 postele). Do vybavení apartmánu dále patří: TV, satelit, rádio, sporák a lednice. Kuchyně je plně vybavena.Můžete si objednat snídani. Hosté apartmánu si mohou své jídlo připravit v plně vybavené kuchyni. Další možnosti stravování nabízí i nedaleké centrum města.

Načítání trvalo 0.0616 sekund.