+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Antler ve Studénce

Klíčová slova: Antler,ubytování ve Studénce,ubytovani,Studénka,

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2012

Popis: Studénka se nachází v rovinaté krajině CHKO Poodří a její okolí je tvořeno loukami, množstvím rybníků, slepých ramen řeky Odry a zbytky lužních lesů.Nabízíme ubytování se snídaní celkem v devíti komfortně zařízených pokojích, z nichž je 6 jednolůžkových a 3 dvoulůžkové. Každý pokoj má vlastní sociální příslušenství, TV, bezdrátové připojení k internetu, lednici a rychlovarnou konvici. Celková ubytovací kapacita Hotýlku je 12 lůžek a 2 přistýlky. Café Antler vás zve k příjemnému posezení v nekuřáckém prostředí s širokou nabídkou nápojů, kávy, pohárů, malých teplých i studených specialitek k zakousnutí a míchaných alko i nealko nápojů.Rekondiční i relaxační masáže u nás provádí zkušená a uznávaná fyzioterapeutka Hana Vavrošová.

Web: www.penzion-antler-v-bartosovicich.ubytovani-tip.cz

Další související informace

Amber hotel Bavor ve Strakonicích

hotel, ubytování, Amber hotel Bavor, ubytování ve – Amber Hotel Bavor nedaleko centra města Strakonice poskytuje cenově velice přijatelné ubytovací služby v 77 pokojích, v členění 21 jednolůžkových, 42 dvoulůžkových a 7 apartmá. Z dalších služeb stojí určitě za zmínku kadeřnictví, sauna, fitness a rekondiční studio přímo v objektu hotelu. Po návratu z výletu do některé z mnoha kulturních a historických památek přijde vhod návštěva krytého bazénu v těsné blízkosti hotelu.

Pension Astoria ve Špindlerově Mlýně

Pension Astoria,ubytování ve Špindlerově – Pension Astoria ve Špindlerově Mlýně je situován ve výšce 700 m. n.m., na prosluněné jižní stráni s nádherným výhledem na celou obec a údolí řeky Labe.Pension nabízí ubytování ve 13-ti dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a apartmánech. Všechny pokoje pensionu jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a připojením na internet.Součástí pensionu je útulná restaurace s domácí atmosférou. Snídaně se podávají formou švédského stolu.Parkování přímo u pensionu .

Načítání trvalo 0.0986 sekund.