+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Antler ve Studénce

Klíčová slova: Antler,ubytování ve Studénce,ubytovani,Studénka,

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2012

Popis: Studénka se nachází v rovinaté krajině CHKO Poodří a její okolí je tvořeno loukami, množstvím rybníků, slepých ramen řeky Odry a zbytky lužních lesů.Nabízíme ubytování se snídaní celkem v devíti komfortně zařízených pokojích, z nichž je 6 jednolůžkových a 3 dvoulůžkové. Každý pokoj má vlastní sociální příslušenství, TV, bezdrátové připojení k internetu, lednici a rychlovarnou konvici. Celková ubytovací kapacita Hotýlku je 12 lůžek a 2 přistýlky. Café Antler vás zve k příjemnému posezení v nekuřáckém prostředí s širokou nabídkou nápojů, kávy, pohárů, malých teplých i studených specialitek k zakousnutí a míchaných alko i nealko nápojů.Rekondiční i relaxační masáže u nás provádí zkušená a uznávaná fyzioterapeutka Hana Vavrošová.

Web: www.penzion-antler-v-bartosovicich.ubytovani-tip.cz

Další související informace

Veš-jak ji poznám?

veš,vši,paraziti ve vlasech,hnidy – Víte,jak se chová a jak poznáte veš?Na této stránce naleznete odpovědi na otázky,které Vás zajímají ohledně vší.Naleznete zde i rady pro prevenci a rady pro léčbu.Stránka obsahuje veškeré informace ohledně vší,odkud pocházejí,jak vznikly (historie),jak jim předcházet (prevence) a jak je léčit.

Katalog odkazů 123dir.inf

zpětný odkaz; pozice ve vyhledavačích; SEO; regist – Katalog www stránek 123dir.info, vložením odkazu do přehledných kategorií získáte zpětný odkaz, podpořte Vaši stránku na všech vyhledávačích.zpětný odkaz; pozice ve vyhledavačích; SEO; registrace odkazů; linkbuilding;

Dvůr U Kříža ve Velkých Karlovicích

Dvůr U Kříža,ubytování ve Velkých Karlovicích – Penzion Dvůr U kříža ve Velkých Karlovicích je svým charakterem zemědělskou usedlostí.Ve dvoře penzionu Dvůr U kříža ve Velkých Karlovicích jsou chovány koně.Celková kapacita penzionu je pro 18 – 20 osob ve dvou budovách.V první budově jsou tři samostatné pokoje, dva podkrovní a jeden přízemní, každý pro 4 osoby. Podkrovní pokoje penzionu Dvůr U kříža ve Velkých Karlovicích jsou oba vybaveny vlastním sociálním zařízením – toaleta, umyvadlo a sprchový kout. V pokoji nechybí stůl se židlemi, skříňky na osobní věci, TV.Podkrovní pokoje penzionu Dvůr U kříža ve Velkých Karlovicích mají plně vybavené kuchyňské kouty - skříňky, dřez, el.vařič, lednička, rychlovarná konvice a mikrovlnka, základní nádobí atd.

Načítání trvalo 0.0928 sekund.