+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Antler ve Studénce

Klíčová slova: Antler,ubytování ve Studénce,ubytovani,Studénka,

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2012

Popis: Studénka se nachází v rovinaté krajině CHKO Poodří a její okolí je tvořeno loukami, množstvím rybníků, slepých ramen řeky Odry a zbytky lužních lesů.Nabízíme ubytování se snídaní celkem v devíti komfortně zařízených pokojích, z nichž je 6 jednolůžkových a 3 dvoulůžkové. Každý pokoj má vlastní sociální příslušenství, TV, bezdrátové připojení k internetu, lednici a rychlovarnou konvici. Celková ubytovací kapacita Hotýlku je 12 lůžek a 2 přistýlky. Café Antler vás zve k příjemnému posezení v nekuřáckém prostředí s širokou nabídkou nápojů, kávy, pohárů, malých teplých i studených specialitek k zakousnutí a míchaných alko i nealko nápojů.Rekondiční i relaxační masáže u nás provádí zkušená a uznávaná fyzioterapeutka Hana Vavrošová.

Web: www.penzion-antler-v-bartosovicich.ubytovani-tip.cz

Další související informace

Pension Seidl ve Špindlerově Mlýně

pension, ubytování ve Špindlerově Mlýně, penzion – Penzion Seidl ve Špindlerově Mlýně sídlí v krásném tradičním domě v typické krkonošské architektuře. Útulné a pohodlné prostředí penzionu oplývá rodinnou atmosférou. V penzionu Seidl ve Špindlerově Mlýně máte k dispozici 5 dvoulůžkových, 2 třílůžkové, 2 čtyřlůžkové a 1 pětilůžkový pokoje, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu. Pokoj lze dovybavit dětskou postýlkou.

Hotel Větrov ve Vysokém nad Jizerou

Hotel Větrov ,ubytování ve Vysokém nad – Pohádkové ubytování v secesním zámku nabízí hotel Větrov, který se nachází nedaleko centra města Vysoké nad Jizerou. Hotel Větrov nabízí pohádkové ubytování v secesním zámku, který nechal vybudovat a užíval ho jako letní sídlo ministerský předseda Dr.Karel Kramář. Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových ,třílůžkových či čtyřlůžkových pokojích vybavených WC a sprchovým koutem. Dále je v hotelu možné využít velké parkoviště, restauraci, tělocvičnu či saunu.

Načítání trvalo 2.4876 sekund.