+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Antler ve Studénce

Klíčová slova: Antler,ubytování ve Studénce,ubytovani,Studénka,

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2012

Popis: Studénka se nachází v rovinaté krajině CHKO Poodří a její okolí je tvořeno loukami, množstvím rybníků, slepých ramen řeky Odry a zbytky lužních lesů.Nabízíme ubytování se snídaní celkem v devíti komfortně zařízených pokojích, z nichž je 6 jednolůžkových a 3 dvoulůžkové. Každý pokoj má vlastní sociální příslušenství, TV, bezdrátové připojení k internetu, lednici a rychlovarnou konvici. Celková ubytovací kapacita Hotýlku je 12 lůžek a 2 přistýlky. Café Antler vás zve k příjemnému posezení v nekuřáckém prostředí s širokou nabídkou nápojů, kávy, pohárů, malých teplých i studených specialitek k zakousnutí a míchaných alko i nealko nápojů.Rekondiční i relaxační masáže u nás provádí zkušená a uznávaná fyzioterapeutka Hana Vavrošová.

Web: www.penzion-antler-v-bartosovicich.ubytovani-tip.cz

Další související informace

Aktuální počasí

počasí, počasí ve světě, počasí v evropě, chorvats – Aktuální i dlouhodobá předpověď počasí. Víme, jaké bude počasí v Chorvatsku, Řecku, Itálii, Turecku, Egyptě, Bulharsku i na jiných místech z celého světa. Informujte se také.Informace o počasí z dovolenkových destinacích. Možnost umístění předpovědi počasí na web zdarma.

Hotel U Branky ve Stříbře

Hotel U Branky,ubytování ve Stříbře – Hotel U Branky ve Stříbře se nachází u silničního mostu přes řeku Mži.Nabízí ubytování o celkové kapacitě 30 lůžek. Pohodlné ubytování v jednolůžkových až 4 lůžkových pokojích vybavených sociálním zařízením, televizí a satelitem.Oblíbená restaurace hotelu U Branky ve Stříbře vás nadchne nabídkou české i mezinárodní kuchyně. Bohaté snídaně se podávají formou švédských stolů.Hosté hotelu U Branky ve Stříbře, kteří přijedou vlastním automobilem, mohou využít hotelové uzamčené parkoviště.

Lohengrin ve Františkových Lázních

Lohengrin,ubytování ve Františkových Lázních – Příjemný apartmán ve starém domě,který má duši, je nově zrekonstruovaný, s velmi dobrou polohou,všude je blízko,jak do přírody,tak do romantického městečka Františkovy Lázně. Jedná se o pohodlný apartmán velikosti 3 +1, dvě ložnice vždy se dvěmi lůžky,prostorná kuchyně s jídelním koutem, velká hala, obývací zrcadlový pokoj s televizí,koupelna se sprchou, 2 samostatné WC,nekuřácké prostředí.V blízkosti je areál přírodního divadla s vyžitím pro děti i rodiče.Prameny Vás vyzývají k ochutnávkám.Domluvíme vám Váš osobní fitness program v nedalekém fitcentru,případně i adrenalínové zážitky.

Načítání trvalo 0.0710 sekund.