+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aparmán Nikol v Brně

Klíčová slova: Aparmán Nikol ,ubytování v Brně

Datum vloľení do katalogu: 8. kv?tna 2012

Popis: Levné, pěkné ubytování Nikol se nachází v klidné brněnské části Horní Heršpice, vzdáleného 5 minut jízdy do historického centra a 15 minut jízdy od letiště. Velkou výhodou polohy ubytování je ideální návaznost na hlavní dopravní komunikace na BVV (7 minut jízdy) a přivaděče k dálnicím jak do Prahy a Bratislavy, tak i do Vídně. Parkování je možné u domu. Zastávka MHD 20m (směry: Olympie, Vaňovka nebo Kampus-Bohunice). Víte, že... - se z našeho apartmánu dostanete do centra Brna za 5 minut? V ceně pronájmu máte zdarma WIFI připojení k internetu. Na každém pokoji máte k dispozici kávu, čaj a minerálku.

Web: www.aparman-nikol-v-brne.rezervace-ubytovani.net

Další související informace

Hotel Kozák v Brně

Hotel Kozák ,ubytování v Brně – Hotel se nachází v Brně v městské části Žabovřesky nedaleko Výstavišrě ve směru na Brněnskou přehradu.Hotel Kozák, který byl původně jako zájezdní hostinec vznikl v roce 1904, v roce 1913 byl po požáru znovu postaven. V roce 1991 byl vrácen původním majitelům jako 1.soukromý hotel v Brně.Nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových nově a citlivě zrekonstruovaných pokojích s vlastním příslušenstvím. V hotelu je možné využít služeb restaurace, baru a letní terasy. Pro hosty je připraveno parkoviště. Dále hotel nabízí k využití 1 salonek a velký sál s lobby.

Apartmán Brno No1 v Brně

Apartmán Brno No1 ,ubytování v Brně – Klidné a pohodlné ubytování, to je apartmán v Brně. Soukromí si užijete ve vybavených samostatných apartmánech u výstaviště BVV blízko centra Brna. Pro Vaše pohodlí a příjemně strávený pobyt v Brně je připraven nadstandardně vybavený apartmán s kuchyňkouApartmány jsou umístěny v novostavbě a leží v těsné blízkosti brněnského výstaviště. Jsou nadosah centra a historických i kulturních atrakcí Brna. Apartmány nabízí pohodlné ubytování pro jednotlivce i páry.

Ubytování Kupková v Brně

Ubytování Kupková,ubytování v Brně – Nabízíme levné ubytování v RD se samostatným vchodem v blízkosti BVV a Bohunické nemocnice. Ubytování se nachází v klidné části Brna Nový Lískovec. Velice dobrá je dostupnost do centra města, na známý Masarykův okruh, Brněnskou přehradu. K dispozici jsou 4 pokoje. Jeden jednolůžkový, jeden dvoulůžkový a dva třílůžkové pokoje. Na každém pokoji je kabelová televize. Z pokojů je pěkný výhled na panoramu Brna. Na chodbě je kuchyňka, 2 sprchové kouty a toaleta. Přímo před domem je parkoviště pro auta. Po domluvě je možnost parkování v garáži. Na požádání vám připravíme snídani.V blízkosti ubytování je velice dobrá restaurace.

Načítání trvalo 0.0716 sekund.