+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aparthotel Nordik v Praze

Klíčová slova: Aparthotel Nordik,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervna 2012

Popis: Aparthotel Nordik leží v klidné části centra hlavního města Prahy. Hotel nabízí ubytování v 16ti plně vybavených apartmánech. Každý z nich je vybaven WC, koupelnou nebo sprchou, kuchyňským koutem a televizí se satelitními stanicemi. Z toho 12 apartmánů má dva oddělené pokoje, 4 apartmány mají tři pokoje. Aparthotel Nordik nabízí možnost snídaně,které se podávají formou bufetu od 7.00 hod do 10.00 hod, v apartmá v předem domluvenou dobu. Dále můžete v okolí Aparthotelu navštívit nějakou z mnoha restaurací.Za poplatek se lze ubytovat s vaším čtyřnohým miláčkem.

Web: www.aparthotel-nordik.hotel-v-praze.com

Další související informace

Penzion Macocha v Blansku

Penzion MACOCHA,ubytování v Blansku – V penzionu Macocha v Blansku najdete klidné a pohodové ubytování v komfortně vybavených dvou a čtyřlůžkových pokojích, které mají vlastní sociální zařízení, plně vybavenou kuchyň s lednicí a satelitní TV. Nebo v Apartmánu, který tvoří 3 pokoje pro 4-6 osob. Domácí mazlíčci jsou vítáni.Můžete zajít do některé z okolních restaurací.

Chata Maršov v Horním Maršově

Chata Maršov,ubytování v Horním Maršově – Chata Maršov Vám nabízí příjemné ubytování v centru východních Krkonoš, mezi Janskými lázněmi a Pecí pod Sněžkou.Chata je vybavena saunou, velkou kuchyní, restaurací a místností, kde můžete uzamknout Vaše kola či lyže.Vybrat si můžete ze sedmi pokojů, každý pokoj je vybaven koupelnou a TV.K chatě náleží travnatý pozemek s ohništěm pro posezení či opékání.Parkoviště pro Vaše auto je přímo u chaty.

Pension STYL v Drmoulu

Pension STYL ,ubytování v – Penzion Styl je vzdálen 3km od Mariánských Lázní v obci Drmoul.Penzion Styl nabízí ubytování o kapacitě 20 lůžek. Pro hosty penzionu Styl je k dispozici je uzavíratelné parkoviště, terasa .APTN. Apartmán 6+2: dvě oddělené ložnice, obývací pokoj, TV - Sat , koupenla s WC, 6 pevných lůžek s možnost dvou přistýlek.APTS. Apartmán 2+3: ložnice a obývací pokoj s manželskou postelí, TV, koupelna a WC je na chodbě, manželská postel + ložnicese 3 pevnými lůžky.POKD. Dvoulůžkový pokoj 2+0: menší pokoj se dvěmi oddělenými postelemi, TV, koupelna a WC na chodbě.V přízemí penzionu je útulná restaurace, která je otevřena pouze pro ubytované hosty. Po domluvě připravíme polopenzi, snídaně, večeře.

Načítání trvalo 2.3639 sekund.