+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmá na Horské Kvildě

Klíčová slova: ubytování

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2009

Popis: Ubytování na Horské Kvildě - to je ubytování přímo v srdci Šumavy. Chalupy volně roztroušené po louce uprostřed lesů po náhorních pláních Šumavy - to jsou typické šumavské vesnice. Skutečnou perlou mezi těmi nimi je Horská Kvilda. A právě na okraji Horské Kvildy nabízí ubytování nově vybudovaná chata, vystěvěná v tradičním šumavském stylu se dvěma samostatnými apartmány.

Web: www.ubytovani-sumava-apartma-kvilda.cz

Další související informace

Levné letenky Oslo

letenky, letenka, Oslo, Praha, ubytování – Oslo je hlavním městem Norska a je také největším městem této významné severské země. Kromě toho, že je Oslo hlavním městem Norska, je také v pozici hlavního města kraje Akershus a Oslo. V Centru Osla na turisty čeká mnoho zajímavých historických památek a míst, a tak se zde ani po několika dnech nebudete nudit. Kupte si u nás tedy letenky do Osla a leťte tam letadlem, protože je to nejvýhodnější. Letadlo vám navíc může na takto dlouhé cestě nabidnout mnoho výhod.

Penzion Siesta

Penzion Siesta, penzion, ubytovani – Valtický penzion Siesta se nachází 800 metrů od centra města a na okraji památkového areálu zapsaného v seznamu UNESCO. Nabízí ubytování v 11 jednolůžkových až třílůžkových pokojích dohromady s 27 lůžky a 7 přistýlkami. Auto odstavíte na parkovišti ve dvoře, po celé budově se bezdrátově připojíte k internetu. Zaplatit můžete i platební kartou. K penzionu patří zahrada, letní terasa, dětský koutek, víceúčelové hřiště pro pétanque či ruské kuželky, velké přírodní ohniště, stolní tenis a kolárna pro úschovu kol.

Penzion Dlazk

Penzion Dlazk, penzion, ubytovani – Penzion Doležal se nachází přímo na náměstíčku, jehož dominantou je kostel. K apartmánům se vstupuje po točitých schodech (samozdvižná plošina pro tělesně postižené) do patra. Penzion Dlazk je velmi vhodný pro rodinnou rekreaci. Na zatravněném dvorku mohou hosté využít nadzemní zahradní bazén. Je zde také tradiční ohniště a možnost zapůjčení zahradního grilu.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.