+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmá na Horské Kvildě

Klíčová slova: ubytování

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2009

Popis: Ubytování na Horské Kvildě - to je ubytování přímo v srdci Šumavy. Chalupy volně roztroušené po louce uprostřed lesů po náhorních pláních Šumavy - to jsou typické šumavské vesnice. Skutečnou perlou mezi těmi nimi je Horská Kvilda. A právě na okraji Horské Kvildy nabízí ubytování nově vybudovaná chata, vystěvěná v tradičním šumavském stylu se dvěma samostatnými apartmány.

Web: www.ubytovani-sumava-apartma-kvilda.cz

Další související informace

Penzion v Gruntě

Penzion v Gruntě, penzion, ubytování – Restaurant - penzion V Gruntě nabízí svým hostům pohodlné ubytování a kvalitní stravu v klidném prostředí chráněné krajinné oblasti Dolní Údolí. Příjemné prostředí a uklidňující atmosféra Vám pomohou načerpat novou energii a sílu.

Penzion Heller

Penzion Heller, penzion, ubytovani – Rodinný Penzion Heller se nachází na rozhraní obce Abertamy a osady Hřebečná, v západní části Krušných hor. Pension Heller nabízí ubytování pro 16 osob (+ možnost přistýlek): 1x rodinný apartmán pro 4-6 osob se dvěma ložnicemi, sprchou a WC, 2x trojlůžkový pokoj se vlastní sprchou a WC, 2x dvoulůžkový pokoj se společným WC a sprchou. Dětská postýlka k zapůjčení. - více Našim hostům je k dispozici rovněž lyžárna/kolárna, samostatná sušárna na obuv a herna s fotbálkem a šipkami.

Penzion Mahler

Penzion Mahler, penzion, ubytovani – Penzion nabízí ubytovací kapacitu v 6 dvojlůžkových pokojích s možností přistýlky (jeden pokoj je s bezbariérovým přístupem a zařízením). Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. Po předchozí domluvě je možné připravit snídaně, obědy i večeře podle Vašeho přání. K dispozici stylový dobový výčep a velký sál, kde lze uspořádat koncerty, výstavy, podniková školení, semináře, jazykové kurzy, rauty, svatební hostiny a jiné významné oslavy. Hostům je k dispozici internetová studovna, soukromé parkoviště a uzavřený dvorek s možností grilování.

Načítání trvalo 0.0600 sekund.