+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmá Nad sklípkem v Uherčicích

Klíčová slova: Apartmá Nad sklípkem,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2012

Popis: Ubytování přímo u vinaře v podkroví vinného sklípku nabízí Apartmá Nad sklípkem. Apartmá se nachází uprostřed vinařské obce Uherčice. Se svou kapacitou 2 lůžek a 2-3 přistýlek je ideální pro rodiny či skupiny přátel. K apartmánu přiléhá oplocený pozemek s venkovní terasou. Pod podkrovní místností je lisovna sklepa, která se mimo sklizeň hroznů používá jako malá galerie a je určena pro posezení u krbu při víně. Součástí objektu je vinný sklep.

Web: www.apartma-nad-sklipkem-v-uhercicich.fajn-ubytovani.net

Další související informace

Hotel U Splavu v Kostelci nad Orlicí

Hotel U Splavu,ubytování v Kostelci nad – Hotel se nachází přímo na břehu řeky Divoké Orlice nedaleko centra města Kostelce n/Orlicí v klidném a malebném údolí rekreace a sportu „Pod Strání“, Lesoparku „Lipová stráň“. Hotel nabízí celoroční, pohodlné ubytování v jedno až tří lůžkových pokojích a čtyřlůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením s možností přistýlky.Pro milovníky cykloturistiky je k dispozici půjčovna kol.Pro automobily našich hostů je k dispozici parkoviště přímo pod okny hotelu.

HOTEL FILIPINUM v Jablonném nad Orlicí

HOTEL FILIPINUM,ubytování v Jablonném nad Orlicí – Hotel Filipinum patří mezi oblíbené hotely v dané oblasti. Atraktivní je jeho poloha i služby, které uspokojí nároky širokého spektra zákazníků. Hotel disponuje 40 pokoji o celkové kapacitě 106 lůžek. Kromě ubytování můžete v hotelu využít služeb restaurace, wellness a fitness centra. V budově se nachází i plně vybavené kongresové centrum. Na přilehlé hotelové zahradě naleznete tenisové kurty a minigolf. Hlídané parkování je zajištěno v areálu hotelu.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.