+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmá Nad sklípkem v Uherčicích

Klíčová slova: Apartmá Nad sklípkem,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2012

Popis: Ubytování přímo u vinaře v podkroví vinného sklípku nabízí Apartmá Nad sklípkem. Apartmá se nachází uprostřed vinařské obce Uherčice. Se svou kapacitou 2 lůžek a 2-3 přistýlek je ideální pro rodiny či skupiny přátel. K apartmánu přiléhá oplocený pozemek s venkovní terasou. Pod podkrovní místností je lisovna sklepa, která se mimo sklizeň hroznů používá jako malá galerie a je určena pro posezení u krbu při víně. Součástí objektu je vinný sklep.

Web: www.apartma-nad-sklipkem-v-uhercicich.fajn-ubytovani.net

Další související informace

Apartmány Nechanický v Rokytnici nad Jizerou

Apartmány Nechanický,ubytování v Rokytnici nad – Apartmány se nachází 100m od centra města, u hlavní komunikace – jednoduchý příjezd.. Parkování za poplatek 250 Kč / týden. Zastávka skibusu 150m. Vleky v areálu Studenov dostupné pěšky.Možnost využití balkonu v 1. patře, kouření povoleno pouze venku, možnost večeří po domluvě v sousedním pensionu (cca 100,-Kč), možnost využití bazénu a sauny v sousedním penzionu (20m), zvířata nejsou povolena

Penzion - Apartmán CZ v Jablonci nad Nisou

Penzion - Apartmán CZ,ubytování v Jablonci nad – Vítá Vás PENZION - APARTMÁN CZ, který nabízí ubytování hotel. typu nedaleko centra města Jablonec nad Nisou v bezprostřední blízkosti jablonecké přehrady. Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny vlastním WC a koupelnou, velkou LCD TV se satelitním příjmem, malou lednicí s minibarem. Penzion Vám poskytne moderní hotelové ubytování v domácím zázemí a komfortním prostředí s výtečnou kuchyní ve vlastní restauraci.Hotelové Apartmány jsou vybaveny navíc zařízeným kuchyňským a jídelním koutem.Pro ubytované hosty je k dispozici veřejně přístupný internet zdarma.Parkování je zajištěno u objektu penzionu na parkovišti střeženém kamerovým systémem.

Načítání trvalo 2.8182 sekund.