+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmá Nad sklípkem v Uherčicích

Klíčová slova: Apartmá Nad sklípkem,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2012

Popis: Ubytování přímo u vinaře v podkroví vinného sklípku nabízí Apartmá Nad sklípkem. Apartmá se nachází uprostřed vinařské obce Uherčice. Se svou kapacitou 2 lůžek a 2-3 přistýlek je ideální pro rodiny či skupiny přátel. K apartmánu přiléhá oplocený pozemek s venkovní terasou. Pod podkrovní místností je lisovna sklepa, která se mimo sklizeň hroznů používá jako malá galerie a je určena pro posezení u krbu při víně. Součástí objektu je vinný sklep.

Web: www.apartma-nad-sklipkem-v-uhercicich.fajn-ubytovani.net

Další související informace

Pension Barandov v Hrádku nad Nisou

Pension Barandov,ubytování v Hrádku nad – Tříhvězdičkový Pension Barandov se nachází v Hrádku nad Nisou,Nabízí ubytování v sedmi komfortních pokojích s kapacitou 24 lůžek. Téměř ze všech pokojů je krásný výhled na město. Gastronomické služby ve Staročeské restauraci spolu s pizzerií, rodinné cukrárně a sklepní pivnici vycházejí z tradičních hodnot odpovídajících umístění, charakteru pensionu a nejnovějším gastronomickým trendům. Do pensionu je možné vzít i své domácí zvířecí mazlíčky.Pro hosty pensionu je zdarma k dispozici uzamykatelné parkoviště, které je součástí pensionu. Celý objekt má vlastní kamerový systém. Vaše auto u nás bude v bezpečí.

Apartmány Kouty v Loučné nad Desnou

Apartmány Kouty,ubytování v Loučné nad Desnou – Nově zbudované Apartmány Kouty se nachází v srdci Jeseníků, přímo v nově otevřeném areálu Kouty.Všechny naše apartmány mají vlastní, plně vybavenou kuchyni, satelitní TV a koupelnu. Ve všech apartmánech je zdarma dostupný Wi-Fi internet.Objekt je situován v těsné blízkosti Kouteckého náměstí - cca 80 m od pokladen a restaurací a do 150 m od dojezdů sjezdových tratí areálu.Ve středisku naleznete dětský park, pojízdný pás, snowpark, běžecké trasy, restaurace, prodejnu, půjčovnu, servis, testcentrum lyží a snowboardů, lyžařskou školu. Bezplatné parkování.

Načítání trvalo 2.9088 sekund.