+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Brno No1 v Brně

Klíčová slova: Apartmán Brno No1 ,ubytování v Brně

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2012

Popis: Klidné a pohodlné ubytování, to je apartmán v Brně. Soukromí si užijete ve vybavených samostatných apartmánech u výstaviště BVV blízko centra Brna. Pro Vaše pohodlí a příjemně strávený pobyt v Brně je připraven nadstandardně vybavený apartmán s kuchyňkouApartmány jsou umístěny v novostavbě a leží v těsné blízkosti brněnského výstaviště. Jsou nadosah centra a historických i kulturních atrakcí Brna. Apartmány nabízí pohodlné ubytování pro jednotlivce i páry.

Web: www.apartman-brno-no1-v-brne.rezervace-ubytovani.net

Další související informace

Hotel Kozák v Brně

Hotel Kozák ,ubytování v Brně – Hotel se nachází v Brně v městské části Žabovřesky nedaleko Výstavišrě ve směru na Brněnskou přehradu.Hotel Kozák, který byl původně jako zájezdní hostinec vznikl v roce 1904, v roce 1913 byl po požáru znovu postaven. V roce 1991 byl vrácen původním majitelům jako 1.soukromý hotel v Brně.Nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových nově a citlivě zrekonstruovaných pokojích s vlastním příslušenstvím. V hotelu je možné využít služeb restaurace, baru a letní terasy. Pro hosty je připraveno parkoviště. Dále hotel nabízí k využití 1 salonek a velký sál s lobby.

Penzion Levandule v Brně

Penzion Levandule,ubytování v Brně – Ubytování v penzionu Levandule v Brně se nachází v klidné části bez rušného provozu nedaleko zahrady a Hlohoveckého rybníku. Nabízíme pokoje s TV a Wi-Fi připojením zdarma. Parkování zdartma na soukromém pozemku přímo před penzionem. Zastávka MHD je vzdálená 20 metrů od penzionu a do centra města se dostanete za 15 minut.Každý pokoj má vlastní koupelnu a některé pokoje nabízí malé posezení a/nebo balkon. Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování a je podávaná formou bufetu.Samozřejmostí pro hosty je polopenze (výběr z domácí kuchyně) nebo občerstvení formou cateringu.

Načítání trvalo 0.2794 sekund.