+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Dostálovi v Kutné Hoře

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2012

Popis: Apartmán Dostálovi se nachází v centru města Kutná Hora.Apartmá tvoří 2 pokoje, kuchyň a koupelna s WC. Celková kapacita je 6 lůžek: apartmá 4 lůžka a přistýlka 2 lůžka.V kuchyni je kombinovaný sporák, chladnička, rychlovarná konev, standardní kuchyňské vybavení .V hale jsou dvě samostatná lůžka, rozkládací gauč, připojení k WiFi, televize a výhled na Jezuitskou kolej.Apartmán je jen 5 minut chůze od chrámu sv. Barbory.

Web: www.apartman-dostalovi.cr-ubytovani.net/Kutna-Hora.htm

Další související informace

Půjčky ihned bez registru

půjčky ihned bez registru, půjčky ihned, úvěr, – Tyto stránky se zabývají tématem Půjčky ihned bez registru a upozorňují na důležité skutečnosti, které byste měli znát jako zájemce o tento druh nebankovních půjček. Půjčky ihned bez registru poskytují také prostor inzerentům.

Půjčka na bydlení

půjčka na bydlení, půjčka, půjčky, úvěr, úvěry – Půjčka na bydlení je nabízena mnoha českými firmami, účelem této informační stránky je poskytnout vám základní informace jak si vybrat tu správnou firmu. Můžete se zde i podělit o zkušenosti s firmami.

Domino-kovani.cz - kování

klika, madla, koule, kování, dveřní, rozeta, – Internetový obchod s kamennou pobočkou v Hronově se zabývá prodejem klik, kovaných madel a příslušenství pro dveře. Kliky, madla, koule, dveřní kování, rozetové kování, štítové a příslušenství.klika, madla, koule, kování, dveřní, rozeta, štítové, příslušenství

Načítání trvalo 0.0703 sekund.