+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán-penzion České Budějovice v Českých Budějovicích

Klíčová slova: Apartmán-penzion České Budějovice,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 19. kv?tna 2012

Popis: Nekuřácký Apartmán penzion České Budějovice poskytuje ubytování v centru Českých Budějovic. Svým hostům nabízí příjemné a komfortní ubytování v apartmánech o velikosti 20 až 40m2 .Každý apartmán zahrnuje své vlastní sociální zařízení a vybavenou kuchyňku s možností vaření, ve které jsou samozřejmostí lednička, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kuchyňské nádobí a jídelní vybavení pro 4 osoby.. Přestože jsou apartmány vybaveny kuchyňkami, můžete využít nabídky naší partnerské restaurace, která je pouhých 100m od penzionu.

Web: www.apartman-penzion-v-ceskych-budejovicich.rezervace-ubytovani.net

Další související informace

Čeština do aut

čeština do aut, české menu, auta v češtině, české – Chcete rozumět svému vozu? Nabízíme pro vás jedinečné řešení a přijedeme přímo až k vám! Naše profesionální ucelená služba zahrnuje instalaci češtiny do vozu přímo u Vás. Naše profesionální ucelená služba zahrnuje instalaci češtiny do vozu přímo u Vás.

Penzion České Perly v Nymburce

Penzion České Perly v Nymburku,ubytování v – Penzion České perly Vám přináší krásy Nymburka na dosah ruky. Snažíme se nabízet maximální komfort všem zákazníkům.K ubytování slouží dva dvoulůžkové luxusní apartmány s možností přistýlky. Mezi základní vybavení apartmánů samozřejmě patří vlastní sociální zařízení, klimatizace, LCD televize, , připojení k internetu (Wifi), centrální topení a kuchyň. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou, varnou deskou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou.V blízkosti našeho ubytování se nachází tradiční staročeské, italské i čínské restaurace, irská hospůdka, bowling.

Načítání trvalo 3.1607 sekund.